Hlavní navigace

Acronis uvádí na trh nové řešení pro správu a dělení disků nyní i v českém jazyce

[Tisková zpráva] Acronis Disk Director 11 Home spojuje oblíbené funkce pro správu disků, nástroje pro obnovu diskových oddílů a správce zavádění disků v jednom uživatelsky přívětivém balíčku.

Sdílet

Ostrava, 3.srpna 2010 – Acronis, přední poskytovatel snadno použitelných řešení pro zálohování, obnovu a zabezpečení pro fyzická, virtuální a cloudová prostředí oznámil uvedení nové verze aplikace pro správu disků, Acronis® Disk Director® 11 Home v českém jazyce. Tato aplikace pomáhá uživatelům uspořádat pevné disky, a tím zvýšit výkon a bezpečnost dat.

Acronis Disk Director 11 Home, první z řady nových nástrojů pro správu disků uváděných na trh společností Acronis, vkládá do rukou domácích uživatelů silný nástroj pro správu disků, s nímž mohou jednoduše a bezpečně provádět úlohy, jakými jsou změna velikosti, rozdělení nebo sloučení svazků.

Nejnovější verze aplikace přidává nové funkce zahrnující:

  • Podporu dynamických disků – umožňuje, aby byly svazky rozloženy na několika fyzických discích.
  • Schopnost přidávat nebo spravovat zrcadlené svazky – pomocí přidání zrcadlení můžete v jediné akci vytvořit svazky odolné proti chybám.
  • Podporuje velmi velké disky a umožňuje vytvoření svazků větších jak 2TB
  • Schopnost klonovat nahrazované pevné disky bez nutnosti přeinstalovat operační systém a aplikace
  • Nové uživatelské rozhraní zjednodušuje práci s disky a diskovými oddíly.
  • Nová verze poskytuje plnou podporu pro Windows 7 a 64bitové technologie.

Navíc umožňuje, aby bylo na jeden počítač nainstalováno několik operačních systémů  — takto lze mít nejnovější operační systém Windows a přitom zachovat schopnost spouštět starší aplikace v starších operačních systémech.

Acronis Disk Director 11 Home běží na počítačích, které jsou vybaveny podporovanými operačními systémy Windows (Windows XP, Windows Vista a Windows 7), podporuje systémy souborů FAT 16, FAT 32, NTFS, Ext2, Ext3, Reiser FS3 a Linux SWAP.

Acronis Disk Director 11 Home je nyní k dispozici v českém jazyce v krabicové i elektronické verzi. Licenční čísla jsou platná pro českou i anglickou jazykovou verzi.

Doporučená koncová cena Acronis Disk Director 11 Home je 1133,– Kč bez DPH, pro upgrade z předcházejících verzí 839,– Kč bez DPH. Uvedení podnikové verze pro pracovní stanice a servery bude následovat později v tomto roce.

Chcete-li si tento produkt stáhnout, přejděte na: http://www.acro­nis.cz/domacnos­ti-a-kancelare/pro­dukty/disk-director-home/.

O společnosti Acronis
Acronis je přední poskytovatel snadno použitelných řešení pro zálohování, obnovu a zabezpečení pro fyzická, virtuální a cloudová prostředí. Patentované technologie diskových obrazů umožňují chránit data podnikům, malým a střední firmám i běžným uživatelům. S pomocí softwaru Acronis pro obnovu po havárii, deployment a migraci mohou uživatelé chránit digitální informace, udržovat kontinuitu provozu a redukovat výpadky. Softwarové produkty Acronis jsou prodávány ve více jak 180 zemích a jsou dostupné v 13 jazycích. Další informace získáte na stránkách www.acronis.cz.

Acronis můžete rovněž sledovat na Facebooku: http://www.fa­cebook.com/pa­ges/Acroniscz/196049455­405

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).