Hlavní navigace

Acronis vydává novou aktualizaci rodiny produktů Acronis Backup & Recovery 10

[Tisková zpráva] Tato aktualizace přináší řadě produktů Acronis další funkce pro prostředí VMware, lepší využitelnost a sofistikované pracovní postupy.

Sdílet

Ostrava, 25. května 2010 – Společnost Acronis, poskytovatel cenově dostupných variabilních řešení pro zálohování onsite a offsite, obnovu po haváriích a bezpečnost, oznámila vydání nové aktualizace produktové řady Acronis® Backup & Recovery® 10.

Nová aktualizace produktové řady Acronis® Backup & Recovery® 10 přináší řadu změn a vylepšení, které nabízejí vyšší výkon a lepší pracovní postupy.

Vylepšení zahrnují:

  • Certifikaci VMware Ready™ pro produkt Acronis® Backup & Recovery® Advanced Server Virtual Edition
  • Acronis® Backup & Recovery® Advanced Server Virtual Edition zahrnuje podporu clusterů VMware
  • Acronis® Backup & Recovery® Advanced Server Virtual Edition podporuje technologie VMware VMotion a VMware High Availability
  • Schopnost spravovat celý cluster VMware clusteru z jednoho virtuálního zařízení
  • Nový nástroj – Acronis Smart Error Reporting
  • Spuštění Acronis Customer Experience Programu

Hlavní technolog internetových řešení společnosti iland z Houstonu (Texas), Justin Gardina, využívá Acronis a VMware jako integrovanou sadu přispívající k dosažení podnikového cíle a rozšíření základny zákazníků hostujících virtuální počítače. „Úzký vztah mezi VMware a Acronis poskytl společnosti iland téměř na dva roky významnou konkurenční výhodu umožňující demonstrovat naši schopnost během chvilky obnovit kterýkoliv počítač do prostředí VMware.“

Nová aktualizace obsahuje rovněž Acronis Smart Error Reporting a Acronis Customer Experience Program.

Acronis Smart Error Reporting poskytuje k jakékoliv chybě v produktu odkaz do Databázi znalostí Acronis, v níž je možné nalézt informace o konkrétní chybě a řešení. Tento nástroj usnadňuje administrátorům zjistit relevantní informace pro vyřešení problému.

Acronis Customer Experience Program je nový volitelný program, který umožňuje Acronis® Backup & Recovery®, aby automaticky shromažďoval statistiky používání produktu a systémové informace, který pomohou společnosti Acronis vyvíjet nové funkce a aktualizovat budoucí verze.

Aktualizaci Acronis® Backup & Recovery® a Acronis® Backup & Recovery® Advanced Server Virtual Edition nabízí přímo Acronis (sales@acronis.cz) nebo partneři (http://www.a­cronis.cz/par­tneri) a je dostupná také na webu (www.acronis.cz).

O společnosti Acronis
Společnost Acronis je předním poskytovatelem zálohovaní onsite a offsite, obnovy po haváriích a bezpečnostních řešení. Její patentované technologie imagingu a správy disků umožňují podnikům i jednotlivcům zabezpečit digitální aktiva ve fyzických i virtuálních prostředích. Softwarové produkty společnosti Acronis pro zálohování, obnovu, konsolidaci serverů a virtualizační migraci pomáhají uživatelům chránit jejich digitální informace, zachovávat kontinuitu provozu a redukovat výpadky. Softwarové produkty Acronis jsou prodávány ve více jak 180 zemích a jsou dostupné v 13 jazycích. Další informace získáte na stránkách www.acronis.cz. Acronis také můžete sledovat na Twitteru: http://twitter­.com/acronis. Acronis®, Acronis® Backup & Recovery® a logo Acronis jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Acronis Inc. ve Spojených státech amerických a/nebo dalších zemích.

O společnosti iland
Společnost iland (www.iland.com) je poskytovatelem infrastruktury pro cloud computing s vysoce dostupnými datovými centry, která jsou speciálně určena pro cloud computing v Bostonu, Washingtonu D.C., Houstonu, Los Angeles, Dallasu a Londýně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).