Hlavní navigace

Acronis zavádí novou službu maintenance, podpory a zákaznický věrnostní program

[Tisková zpráva] Poskytovatel zálohování a obnovy zvyšuje firemní hodnotu pro své firemní zákazníky

Sdílet

Ostrava 5. května 2009 – Acronis zavádí nové služby podpory a maintenance, aby zákazníkům zajistil konzistentní a vysokou úroveň služeb. Společnost Acronis také rozšiřuje svůj Acronis Licenční Program (ALP), věrnostní bodový systém, který odměňuje zákazníky tím, že jim snižuje náklady. V tvrdém ekonomickém klimatu chce Acronis pomoci svým zákazníkům chránit a maximalizovat hodnotu jejich investice do obnovy po ztrátě dat.

Nyní je k dispozici nová služba podpory a maintenance mající dvě úrovně Acronis Advantage Standard (AAS) a Acronis Advantage Premier (AAP). S více než tři a půl miliony zákazníků na celém světě je software společnosti Acronis pro obnovu po ztrátě dat snadno ovladatelný a cenově dostupný, takže je ideální pro administrátory v malých a středních firmách s malými zkušenostmi v IT. Nadto je tento software škálovatelný a bohatý na funkce a proto je čím dál více aplikován na podnikové úrovni. Služba podpory a maintenance odráží portfolio produktů společnosti Acronis a nabízejí služby na míru pro každého zákazníka (různé faktory zahrnují způsob komunikace a dobu, kdy je poskytována podpora).

Společnost Acronis také představuje Acronis Licenční Program (ALP), zákaznický věrnostní program, který pomáhá překonat úvěrovou krizi. V podstatě tento slevový program odměňuje ty zákazníky, kteří bez smluvního závazku investují do množství licencí, ujednání o podpoře a maintenance. Za každou zakoupenou licenci programu získá uživatel licence ALP body. Počet nasbíraných bodů určuje výši získané slevy. Tento program pomáhá zákazníkům provádět nákladově efektivní nákupy a zároveň chránit hodnotu jejich softwarových investic.

Více podrobností o úrovních podpory naleznete na odkazech:
Samoobslužná služba podpory Acronis – www.acronis.com/sup­port/
Acronis Advantage Standard – www.acronis.cz/pod­pora/
Acronis Advantage Premier – www.acronis.cz/pod­pora/ (v češtině od 8:00 do 18:00)
www.acronis.co/sup­port/ (v angličtině mimo pracovní dobu)

O společnosti Acronis
Acronis je globálním dodavatelem softwaru pro management zálohování, který korporacím i jednotlivcům umožňuje manipulaci, správu a údržbu dat. Acronis prodává inovativní řešení pro obnovu po haváriích, konsolidaci serverů a virtualizační migraci, která uživatelům umožňuje zachovávat kontinuitu podnikání a zredukovat dobu výpadku ve výpočetních prostředích. Softwarové produkty Acronis jsou prodávány ve více jak 180 zemích a jsou dostupné v 15 jazycích. Pro další informace prosím navštivte www.acronis.cz nebo kontaktujte info@acronis.cz.