Hlavní navigace

ACTIVE 24 nabízí plasticitu produktů

[Tisková zpráva] V březnu roku 2007 oslavila společnost ACTIVE 24 deset let své existence a připravila pro své zákazníky příjemný dárek - možnost sestavit si webhostingový program podle svých potřeb - tzv. webhostingový konfigurátor.

Sdílet

Společnost ACTIVE 24 vstoupila do 11. roku své existence a zásadně změnila své produktové porfolio a způsob objednávky služeb. Pro klienty-začátečníky nabízí ACTIVE 24 stále tři základní produktové balíčky s předvyplněnými parametry (ovšem s možností rozšíření), pro pokročilé zákazníky ACTIVE 24 nyní nově připravil plastickou nabídku produktů s příznačným názvem Konfigurátor.

Díky webhostingovému konfigurátoru si zákazník může svůj hostingový program sestavit podle svých představ. U každého parametru je mu dopředu oznámena i cena, takže si svou objednávku zvolí nejen podle technologických požadavků, ale i dle finančních možností.

ACTIVE 24 reaguje touto novinkou na stále se zvyšující požadavky zákazníků na nestandardní řešení jejich hostingového programu a na potěšitelnou a zcela zjevnou zvyšující se “gramotnost” uživatelů v otázkách webhostingu.

Jen opravdoví začátečníci nebo zákazníci, kteří se se svými požadavky přesně napasují do tří nabízených programů Basic, Hobby a Profesionál, mohou využít již přednastavených služeb za cenu 19, 129 respektive 249 Kč za měsíc. Ti, kteří si svůj hostingový model sestaví sami, mohou využívat službu také již od 19 Kč / měsíc. Společnost ACTIVE 24 samozřejmě stále nabízí i samotnou a jednoduchou registraci domén.

Stávající zákazníci společnosti ACTIVE 24 si mohou ponechat své, dnes již historické, hostingové modely nebo přejít zdarma na nově nabízené. Nové produktové portfolio a nový způsob objednávání služeb je podle prvních reakcí zákazníků velmi vítanou a příjemnou změnou.

Nabídka produktů společnosti ACTIVE 24 je k dispozici na www.active24.cz.