Hlavní navigace

ACTIVE 24 nabízí zdarma hosting na Windows Server 2008

[Tisková zpráva] Od začátku června 2007 nabízí společnost ACTIVE 24, jako první na českém trhu, možnost vyzkoušet si zdarma webhosting na platformě Windows Server 2008 (Longhorn).

Sdílet

Úspěšně pokračující spolupráce se společností Microsoft přinesla všem zákazníkům ACTIVE 24 možnost si vyzkoušet na náklady ACTIVE 24 provozování webových prezentací na platformě, která bude oficiálně uvedena na trh až na konci roku 2007. Nová platforma zákazníkům přinese ještě lépe zabezpečené a optimalizované webové řešení, které zároveň poskytne vyšší výkon a větší škálovatelnost webových aplikací a služeb.

Protože se jedná o zkušební provoz, je možné objednat si webhosting na této platformě pouze na 3 měsíce. Objednávku lze provést pohodlně standardní cestou ze stránek www.active24.cz. K webhostingu zákazník obdrží 200 MB prostoru pro www stránky, 100 MB pro databáze a 50 MB pro emailové schránky. Rovněž bude mít možnost používat ASPX skriptů.

Více informací o nabídce bezplatného webhostingu na platformě Windows Server 2008 (Longhorn) lze najít na http://www.ac­tive24.cz/cz/web­hosting/active-longhorn-akce/. Aktuálně: Za prvních 5 dní provozu této služby již evidujeme 43 jejích objednávek!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).