Hlavní navigace

ACTIVE 24 představuje ELEGANT 24, řešení pro malé www prezentace

[Tisková zpráva]

Sdílet

ACTIVE 24 představuje ELEGANT 24, řešení pro malé www prezentace

Praha, 23. července 2005

Společnost ACTIVE 24 představuje systém ELEGANT 24, komplexní řešení www prezentace kombinující profesionální webdesign a moderní redakční systém.

V souvislosti s rozšiřováním služeb s přidanou hodnotou pro zákazníka uvádí společnost ACTIVE 24 na trh řešení ELEGANT 24. Jedná se o profesionálně zpracovanou www prezentaci postavenou na moderním redakčním systému. ELEGANT 24 umožňuje tak jednoduchou a intuitivní správu obsahu prezentace, že ji zvládne každý uživatel počítače, který umí napsat dopis nebo odeslat e-mail. Grafické zpracování prezentace je možné zvolit z několika stovek šablon rozdělených přehledně dle předmětu podnikání.

Služba je určena malým a středním firmám, které nechtějí být závislé na externím správci své internetové prezentace a uvítají možnost její rychlé a operativní aktualizace vlastními silami. Firmy mohou současně využít možnosti modernizovat grafické zpracování své stávající internetové prezentace, která je zahrnuta v ceně řešení.

Službu ELEGANT 24 nabízí společnost ACTIVE 24 za bezkonkurenční cenu 9.500 Kč bez DPH.

Nabídka služby ELEGANT 24 je umístěna na adrese www.elegant24.cz.

TZ v elektronické podobě na http://tz.acti­ve24.cz .

Kontaktní informace:

ACTIVE 24, s.r.o.

Roman Dušek, produktový manažer
alena.novotna@ac­tive24.cz
Tel.: + 420 234 262 000

Alena Novotná (dříve Procházková), PR manažer
roman.dusek@ac­tive24.cz
Tel.: + 420 234 262 000

O společnosti ACTIVE 24
ACTIVE 24 je předním dodavatelem komplexních internetových služeb, počínaje registrací domén a provozem serverů, přes profesionální web-design, tvorbu náročných internetových aplikací až po on-line marketingové služby. Společnost je součástí koncernu ACTIVE 24 ASA, pan-evropského poskytovatele hostingových služeb s centrálou v Oslu, Norsko a pobočkami ve Spojeném království, Švédsku, Nizozemí a v České republice, který poskytuje služby více než 250 000 zákazníkům. Výroční zpráva za čtvrté čtvrtletí roku 2004 je ke stažení na adrese www.active24.cz/os­polecnosti.