Hlavní navigace

ACTIVE 24 s novým webem

[Tisková zpráva] Přední český doménový registrátor a poskytovatel webhostingu spustil zcela novou podobu svých webových stránek. Nový web ACTIVE 24 nabízí moderní grafiku, přehlednou orientaci v poskytovaných službách, srozumitelné texty a interakci s návštěvníkem. Součástí webu je i unikátní nástroj Navigátor, který pomůže najít službu přesně na míru.

Sdílet

Cílem při tvorbě nového webu bylo, aby všichni návštěvníci jednoduše a rychle vyřešili potřeby, se kterými na web přišli. Web je především určen všem, kteří potřebují registrovat doménu, objednat webhosting nebo jinou službu z portfolia společnosti.  Architektura webu je navržena tak, aby orientace byla co nejjednodušší a cesta k objednávce služeb co nejkratší. 

Významnou cílovou skupinou webu jsou také současní zákazníci, kterým je určena Klientská zóna, kde najdou veškeré potřebné informace k provozu jednotlivých služeb, odkazy do Centra nápovědy a novinky, které pro zákazníky firma připravila. Pro média a širokou i odbornou veřejnost je určena sekce O společnosti, kde návštěvníci najdou informace z historie i současnosti ACTIVE 24, jejím působení v médiích i charitativních aktivitách. 

Unikátním doplňkem webu je pak nástroj Navigátor – průvodce službami, který jednoduše, krok za krokem pomůže vybrat tu správnou službu pro prezentaci na Internetu i naprostým laikům.  

Nový web ACTIVE 24 vznikl ve spolupráci s agenturou MEDIA FACTORY, která navrhla strukturu webu, nové uživatelské rozhraní a design. Web byl implementován na nové platformě CMS Baseon oceněné titulem IT produkt roku 2010. Zajímavostí projektu je zpřístupnění platformy Baseon vývojářům třetích stran, v tomto případě přímo vývojářům ACTIVE 24. Ti jsou po zaškolení od MEDIA FACTORY nyní schopni na jádro systému Baseon integrovat samostatně další nové moduly vyvinuté na míru individuálních požadavků.