Hlavní navigace

Active 24 úspěšně odeslala přednostní žádosti o .EU domény

[Tisková zpráva] Během několika desítek minut po 11.00 SEČ společnost ACTIVE 24 úspěšně odeslala všechny žádosti zákazníků o .EU doménu pro období sunrise. ACTIVE 24 tímto krokem potvrzuje vedoucí roli mezi českými registrátory, stejně jako snadnost a dostupnost registrace .EU domén pro své zákazníky.

Sdílet

„Pečlivá příprava na registraci .eu domén se nám vyplatila a proto jsme byli schopni veškeré platné žádosti pro období sunrise schopni vyřídit během několika desítek minut“, říká Libor Kopecký, obchodní ředitel společnosti.

Úderem 11. hodiny SEČ se dne 7.12.2005 otevřela stavidla pro příjem žádosti o přednostní registraci .EU. V rámci sunrise období je možné přednostně zažádat o .EU doménu v případě, že je žadatel vlastníkem ochranné známky, státním orgánem nebo územním celkem.

Všechny žádosti o přednostní registrace odeslané evropskému registrátorovi EURid, budou předány zpracovateli dokumentů a po vyhodnocení předány dále k ověření společnosti PriceWaterhouse Coopers. Žadatelé budou mít 40 dnů na odeslání veškerých dokumentů.

„Již nyní je také možné zažádat o registraci .EU domény pro období volných registrací, kde platí pravidlo „první přijde, první bere“ a záleží proto na pořadí přijatých žádostí. Nejsnadnější cesta k vlastní .EU doméně vede přes stránky http://DOMENY­.CZ/EU“, dodává Libor Kopecký.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).