Hlavní navigace

ActivityMon 1.5 monitoruje navštívené webové stránky

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika - 25. března 2010 - k okamžitému zveřejnění: Roman Švihálek, Advanced Software, s potěšením oznamuje uvedení nové verze 1.5 svých produktů ActivityMon, určených pro sledování činnosti uživatelů na počítači, především pak zaměstnanců v pracovní době.

Sdílet

Nová verze 1.5 představuje monitorování navštívených webových stránek. Je tedy možné mít kompletní přehled o historii navštívených webových stránkách uživatelem, včetně kompletní adresy URL a času stráveného na jednotlivých stránkách. Aktuálně jsou podporovány nejrozšířenější webové prohlížeče jako Internet Explorer, Mozilla Firefox a Opera. Nově představený prohlížeč Google Chrome bude následovat v některé z aktualizací produktů.

Další novinkou verze 1.5 je možnost distribuce sledovaných aktivit prostřednictvím e-mailu protokolem SMTP. Správce systému si tak pro distribuci dat aktivit může vybrat již ze třech možností: sdílené složky v rámci LAN, FTP přístup na vzdálené servery a zasílání e-mailem prostřednictvím SMTP.

Některé další vlastnosti nové verze 1.5:

  1. Prohlížeč aktivit nově umožňuje vybrat časový interval z možností jako dnes, včera, tento týden, předchozí týden, atd.
  2. produkty jsou připraveny pro práci na terminal serverech.
  3. zlepšena kompatibilita s 64bitovými Windows XP

Aplikaci ActivityMon je možné stáhnout ze stránek www.ActivityMon­.com, v sekci Ke stažení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).