Hlavní navigace

Actum – nový Microsoft Certified Partner

[Tisková zpráva] Praha, 14. října 2008 – Agentura Actum získala certifikaci Microsoft Certified Partner v kompetenci Information Worker Solutions a stala se tak novým hráčem na poli certifikovaných partnerů Microsoft.

Sdílet

Kompetence Information Worker Solutions je navržena pro technologické partnery s prověřenými zkušenostmi s vývojem řešení pro spolupráci a týmovou práci na bázi Microsoft Office. V rámci této kompetence získala agentura certifikaci ve specializaci Portals and Collaboration, bude se tedy zaměřovat především na vývoj intranetových řešení pro spolupráci, výměnu informací a portálová řešení.

Actum je vývojová společnost a internetová agentura s dlouholetými zkušenostmi na poli internetového marketingu a vývoje on-line aplikací. Tvoří weby i intranetová a extranetová řešení na míru a zpracovává řadu rozsáhlých projektů od analýz a návrhů až po realizaci a správu řešení. Mezi klienty Actum patří mimo jiné i společnosti Zentiva, Raiffeisenbank, Hyundai, Hypo stavební spořitelna a řada dalších.

Díky integrované sadě technologií Microsoft je možné zlepšovat efektivitu organizace pomocí komplexní správy obsahu a vyhledávání v síti, optimalizace sdílených obchodních procesů a usnadnění sdílení informací přes hranice sítí, což klientům umožňuje získat lepší přehled o firmě a interních procesech. Současně také poskytuje ideální platformu pro sjednocení již existujících interních systémů a integraci s ostatními produkty Office, například s e-mailovými klienty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).