Hlavní navigace

Actum – vznik divize Actum | Solutions

[Tisková zpráva] Praha, 19. srpna 2009 – Společnost Actum, s.r.o. spustila internetovou prezentaci pro svou novou divizi ActumSolutions na www.actum-solutions.cz

Sdílet

Nová divize Actum Solutions se specializuje na vývoj interních i externích on-line aplikací a ICT řešení, jako jsou například firemní intranety, integrované portály, extranetová řešení, kontaktní aplikace apod. Lidé pracující na těchto projektech využívají i dlouholeté zkušenosti získané prací v oblasti webdesignu a uživatelských rozhraní. Rozsah služeb zahrnuje širokou škálu činností od konzultací, analýz a návrhů architektury až po samotnou tvorbu a nasazení on-line portálů a aplikací včetně testování použitelnosti a uživatelské přívětivosti.

Actum je certifikovaným partnerem Microsoft, úzce spolupracuje se společností Versino CZ, s.r.o. – certifikovaný SAP a IBM Business Partner a je členem Agilního konsorcia, které se zasluhuje o rozšíření znalosti metodiky agilního řízení projektů v ČR.

Actum je vývojová společnost a internetová agentura s dlouholetými zkušenostmi na poli internetového marketingu a vývoje on-line aplikací. Tvoří weby, intranetová a extranetová řešení na míru a zpracovává řadu rozsáhlých projektů od analýz a návrhů až po realizaci a správu řešení. Mezi klienty Actum patří mimo jiné i společnosti Zentiva, Raiffeisenbank, Hyundai, RWE a řada dalších.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).