Hlavní navigace

Adaptér iGo SlimLine je nejprodávanějším produktem značky iGo za rok 2010

[Tisková zpráva] Nejprodávanějším produktem značky iGo za rok 2010 se stal napájecí adaptér pro notebooky iGo SlimLine. Díky unikátnímu systému výměnných konektorů dokáže adaptér nabíjet tisíce modelů notebooků. Ultra tenká nabíječka navíc umožňuje napájet notebook a zároveň nabíjet mobilní telefon, fotoaparát či mp3 přehrávač.

Sdílet

Loni si zákazníci z produktového portfolia výrobků značky iGo nejčastěji vybírali nabíječku s názvem iGo SlimLine v hodnotě 1 390 Kč. Praktický adaptér, jehož šířka je pouhých 16,5 milimetrů, je kompatibilní se všemi modely notebooků. Jako zdroj elektrické energie využívá běžnou elektrickou zásuvku a v případě potřeby se přizpůsobí rozdílným vstupním napětím. Díky svým univerzálním vlastnostem je napájecí adaptér iGo ideálním pomocníkem nejen doma a v kanceláři, ale i na cestách.  

„Poptávku po ultratenké univerzální nabíječce registrujeme především ze strany žen. Oceňují možnost nabíjet i malé mobilní zařízení a navíc díky konektorům nemusí složitě vyhledávat, které přístroje jsou s nabíječkou kompatibilní,“ sdělil Radim Tlapák, ředitel společnosti NTB CZ, která je výhradním distributorem produktů značky iGo na českém trhu. „Největší zájem o nabíječku jsme zaznamenali před Vánocemi, lidé si ji oblíbili jako praktický dárek. Očekáváme, že letos zájem o adaptéry iGo ještě naroste,“ upozornil Tlapák.