Hlavní navigace

Adidasmania.cz – internetovou prodejnou roku 2009

[Tisková zpráva] (Brno, 11. 11. 2009) - Společnost ZONER software, a.s., oddělení INSHOP, vyhlásila začátkem měsíce října 2009 již 8. ročník ankety o nejlepší e-komerční řešení postavené na systému Zoner inShop.

Sdílet

Cílem této soutěže je zvolit eshop, který nejlépe vyhovuje potřebám zákazníků jak po designové tak po funkční stránce.

Volba prodejny roku 2009 probíhala veřejným hlasováním, ve kterém hlasovala široká internetová veřejnost.

Vyhlášení výsledků proběhlo na Mezinárodní výstavě fotografické techniky Interkamera dne 7. 11. v 11:00 u stánku společnosti ZONER software, a.s.

Výsledky hlasování jsou následující:
1. místo získal eshop adidasmania.cz, jejímž provozovatelem je společnost Induo s.r.o. a prodejnu vytvořila společnost DPS technology s.r.o. Ocenění převzali pan Kaňka, jednatel společnosti Induo a pan Doležal, majitel a jednatel společnosti DPS technology.

Na 2. místě se umístila prodejna armyworld.cz, kterou provozuje pan Pavel Jiřík a tvůrcem je pan Plíštil, KFM Web integrátor. Ocenění převzal pan Jiřík osobně.

3. místo obsadila prodejna stylovedarky.cz. Tento eshop je provozován pod značkou Neroli, tvůrcem je tým FOM.cz a cenu převzal pan Sadílek ze společnosti FOM.

Také z řad hlasujících byli vylosováni 3 výherci, kteří si rozdělili následující ceny:
poukaz SONY 5000 Kč,
- poukaz SONY 3000 Kč,
software Zoner PhotoStudio12 Professional,
roční provoz Zoner INSHOP4 zdarma.

Rychlé odkazy:
Vyhlášení výsledků Zoner INSHOP prodejny roku 2009: http://www.in­shop.cz/prodej­na_roku_2009_vyh­laseni.aspx
Zoner INSHOP 4 – Vaše nová cesta: http://www.zoner-inshop.cz
Katalog internetových obchodů INSHOP: http://www.in­shop.cz

Společnost ZONER software, a.s., je největší český producent software v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimedií a poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Grafické softwarové produkty Zoner Draw (Zoner Callisto) a Zoner Photo Studio byly lokalizovány do několika světových jazyků. Systém Zoner inShop je nejrozšířenějším systémem pro tvorbu a provoz profesionálních elektronických obchodů v České republice a v současné době jej využívá téměř 1.200 klientů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).