Hlavní navigace

Nejnovější internetový hráč AdMarket.cz zastupuje 1,6 milionu uživatelů

[Tisková zpráva] AdMarket.cz, původně obchodní tým skupiny Miton, se od 1. 1. 2010 stal samostatnou obchodní společností nabízející komplexní portfolio služeb v oblasti internetového marketingu. Exkluzivně zastupované projekty (např. Heureka.cz, Vaření.cz a Hotel.cz) s celkovou návštěvností 1,6 milionu uživatelů tvoří bezmála třetinu celkové internetové populace.

Sdílet

„Osamostatnění bylo přirozeným krokem ve vývoji neustále rostoucího projektu,“ vysvětluje František Peterka, obchodní ředitel. „Postupně jsme přidávali nové efektivní plochy, stabilizovali systém, hledali schopné, kvalifikované lidi, a dnes již postihujeme všechny klíčové oblasti internetového marketingu. Od mediálního plánování po navrhování vlastních kampaní na míru. Za poslední rok jsme vyrostli o půl milionu uživatelů a patříme do TOP 10 českých internetových hráčů,“ doplňuje Peterka.

Společnost Admarket je také členem sdružení SPIR a vedle aktivit souvisejících se zastupováním samotných portálů bude portál AdMarket.cz návštěvníkům nadále sloužit jako internetový magazín s informacemi z oblasti internetových médií, sociálních sítí a případových studií globálních kampaní nejvýznamnějších světových hráčů. Více na AdMarket.cz.

O Miton.cz
Společnost MITON CZ, s.r.o. působí na českém internetu od roku 2000. Řadí se mezi významné poskytovatele ucelených internetových řešení, je provozovatelem řady důležitých a hojně navštěvovaných portálů (např. Vaření.cz, Stable.cz, Turistik.cz, MovieZone.cz atd.) a v roce 2008 se podle Deloitte stala nejrychleji rostoucí technologickou firmou roku. Mezi její klienty patří společnosti T-Mobile, NetCentrum, Denso, ICZ a mnoho dalších.

O Heureka.cz
Heureka.cz je nákupní průvodce, který radí lidem při výběru produktů ze všech oblastí nakupování. Tato služba jde však za hranice prostého výpisu produktů, aspiruje na nahrazení doporučení přátel a velký důraz klade na jednoduché použití, při výběru zohledňuje uživatelské chování a hodnocení.

O Hotel.cz
HOTEL.CZ a.s., člen nadnárodní skupiny Allegro, se s projekty www.hotel.cz, www.turistik.cz, www.spa.cz a www.hory.cz řadí mezi přední české internetové portály zajišťující ubytování. Jeho dlouhodobým cílem je poskytovat klientům širokou nabídku ubytování v různých typech objektů v ČR a SR, spojenou s profesionálními službami telefonního centra zákaznické podpory.