Hlavní navigace

Adobe Camera Raw 5.5 Release Candidate je již dostupný na Adobe Labs

[Tisková zpráva] Praha, 20. srpna 2009 – Společnost Adobe oznamuje, že program Camera Raw 5.5 a DNG Converter 5.5 ve verzi Release Candidate je okamžitě zdarma dostupný na adrese http://labs.adobe.com. Camera Raw 5.5 Release Candidate rozšiřuje podporu raw souborů pro 4 nové fotoaparáty včetně Nikon D300s, Nikon D3000, Olympus E-P1 a Panasonic DMC-FZ35.

Sdílet

Adobe zpřístupňuje tuto verzi s cílem využít zpětnou vazbu fotografické komunity před představením finální verze Camera Raw na stránce Adobe.com. Adobe Photoshop Camera Raw podporuje stejné funkce pro TIFF a JPEG soubory.

Cena a dostupnost
Photoshop Camera Raw 5.5 a DNG Converter 5.5 Release Candidate a jsou zdarma dostupné online pro stávající zákazníky Photoshop CS4. Pro další informace a stažení navštivte: http://labs.a­dobe.com. Uživatelé mohou poskytnout zpětnou vazbu na fóru Adobe User to User http://forums­.adobe.com/com­munity/camera­raw.

O společnosti Adobe
Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).