Hlavní navigace

Adobe Creative Suite 3.3 je již k dispozici

[Tisková zpráva] San Jose, USA, 25. června 2008 – Společnost Adobe Systems dnes oznámila, že začíná dodávat softwarové balíky pro tvůrčí profesionály ve verzích Adobe Creative Suite 3.3 Design Premium, Design Standard, Web Premium a Master Collection. Creative Suite 3.3 obsahuje Acrobat 9 Pro, kombinující výkonnost, rozšířenost a bohatý obsah formátů Adobe PDF a Adobe Flash a přinášející také početná vylepšení pro pracovní postupy tiskové produkce. Adobe Creative Suite 3.3 Design Premium obsahuje také software Adobe Fireworks CS3 jako speciální nabídku pro grafické návrháře, kteří potřebují rychle vytvářet prototypy webových stránek a webových aplikací.

Sdílet

S použitím softwaru Acrobat 9 Pro mohou kreativní profesionálové zkombinovat různorodé dokumenty, video, audio a další typy souborů do portfolií PDF vybavených přizpůsobitelnou interaktivní navigací. Díky nové nativní podpoře formátu Adobe Flash mohou nyní soubory PDF obsahovat a plynule přehrávat soubory videa, zvuku a aplikací vytvořených v Adobe Flash, poskytující bohatší a zajímavější zážitky.

Profesionálové v oblasti tisku si mohou s vylepšenou funkcí Náhled přetisku na obrazovce přesně prohlédnout interakce mezi překrývajícími se objekty. Náhled přetisku se automaticky zapne, když se v souborech PDF/X detekuje přetiskování nebo když uživatel nastaví předvolbu detekce přetisků v kterémkoliv souboru PDF. Profesionálové v tisku mohou také spolehlivě převádět barvy RGB a CMYK na černobílé nebo do jiných barevných prostorů.

„S takovými funkcemi, jako je Náhled přetisku, přesný převod z RGB a CMYK do černobílé, vylepšenou kontrolou před tiskem a automatickými opravami nebo ověřováním shody se standardy PDF, slibují programy Adobe Creative Suite 3.3 a Acrobat 9 Pro podstatné zjednodušení našich výrobních pracovních postupů,“ řekl James Wamser, specialista na školení u společnosti Sells Printing Company LLC, známé americké komerční tiskárny s plným rozsahem služeb. „S touto verzí si Adobe upevňuje svou vedoucí pozici a přináší převratné technologie a nástroje, které řeší některé z nejnaléhavějších problémů v kreativních oborech.“

Acrobat 9 Pro navíc umožňuje návrhářům efektivnější a výkonnější spolupráci na dokumentech. Profesionální grafici mohou nyní být se svými klienty doslova na stejné straně s využitím softwaru Acrobat 9 Pro a webu Acrobat.com, nové sady hostovaných služeb Adobe (v současnosti ve veřejné beta verzi).

Adobe Fireworks CS3 obsahuje společnou knihovnu předem sestavených prvků pro rychlé vytváření prototypů webových projektů, umožňuje snadné vytváření webových grafik a nabízí bezproblémovou integraci s programy Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Dreamweaver a Adobe Flash.

Ceny a dostupnost
Adobe Creative Suite 3.3 Design Premium, Design Standard, Web Premium a Master Collection pro Mac OS X 10.4.11 a 10.5 a pro Microsoft Windows XP a Windows Vista se již nyní dodávají v anglické, francouzské, německé a japonské verzi. Informace o verzích v dalších jazycích jsou dostupné samostatně. Všechny varianty balíků Creative Suite 3.3 jsou dostupné přes autorizované prodejce Adobe za doporučené ceny: Creative Suite 3.3 Design Premium za 54 710 Kč, Creative Suite 3.3 Design Standard za 34 730 Kč, Creative Suite 3.3 Web Premium za 46 500 Kč a Creative Suite 3.3 Master Collection za 76 610 Kč. Uživatelé Creative Suite 3 mohou upgradovat na Creative Suite 3.3 Design Standard za 16 960 Kč.

O společnosti Adobe
Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).