Hlavní navigace

Adobe Creative Suite CS3.3 nyní s 12% slevou

[Tisková zpráva] Praha, 11. listopadu 2008 – Společnost Adobe Systems snižuje cenu u vybraných produktů Adobe Creative Suite ve verzi 3.3. Do 24. listopadu bude u produktů CS3.3 Design a Web Standard CZ a CS3.3 Design a Web Premium CZ snížena cena o 12 %, což představuje úsporu téměř až 7 000 Kč. Zákazníci, kteří se rozhodnou tuto speciální akci využít, mohou navíc bezplatně upgradovat na stejný produkt v nové verzi CS4. Zvýhodněná nabídka se týká jak plných verzí, tak upgradů i upsellů, a to ve formě krabicových verzí i multilicencí.

Sdílet

Adobe Creative Suite 3 Design Premium přináší vysoce efektivní sadu nástrojů pro tisk, web, interaktivní a mobilní design. V tomto softwaru jsou integrované nové verze programů InDesign CS3, Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, Flash CS3 Professional, Dreamweaver CS3 a Acrobat 9 Pro pro vytváření publikací, webových stránek a bohatých interaktivních prostředí. Software Adobe Creative Suite 3 Design Standard je určený pro návrháře a poskytovatele tiskových služeb, kteří se zaměřují na profesionální design a tiskovou produkci. Ve verzi Design Premium 3.3 je navíc zdarma obsažen balík Adobe Fireworks CS3.

Verze Adobe Creative Suite 3 Web Premium je obsáhlá sada, která kombinuje nezbytné nástroje pro web a interaktivní návrh a vývoj. Obsahuje nové verze programů Adobe Dreamweaver CS3, Adobe Flash CS3 Professional, Adobe Fireworks CS3, Adobe Contribute CS3 – spolu s verzemi klíčových nástrojů pro grafický design, jako jsou Adobe Photoshop CS3 Extended, Adobe Illustrator CS3 a Adobe Acrobat 9 Pro. Verze Adobe Creative Suite 3 Web Standard poslouží profesionálním návrhářům a vývojářům zaměřeným na návrh, vývoj a správu webových stránek.

Dostupnost
Uvedené zlevněné produkty lze objednat u všech prodejců společnosti Adobe. Platnost akce končí 24. listopadu 2008 a týká se pouze českých verzí.

O společnosti Adobe
Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).