Hlavní navigace

Adobe Creative Suite CS3 s cenou nižší o 25 %

[Tisková zpráva] Praha, 26. června 2008 – Společnost Adobe Systems v letních měsících snižuje cenu u vybraných produktů Adobe Creative Suite. Po dobu následujících dvou měsíců bude u verzí CS3 CZ Design Standard, CS3 CZ Design Premium, CS3 CZ Web Standard a CS3 Web Premium snížena cena o 25 %, což představuje úsporu až 13 000 Kč. Snížení se týká jak plných verzí, tak upgradů i upsellů, a to ve formě krabicových verzí i multilicencí.

Sdílet

Tyto produkty jsou navíc s nedávným představením Acrobatu 9 aktualizovány na verzi 3.3, při nákupu tak uživatelé získávají novou verzi programu Adobe Acrobat Pro IE, která byla uvedena do prodeje tento týden.

Adobe Creative Suite 3 Design Premium přináší nepostradatelnou, vysoce efektivní sadu nástrojů pro tisk, web, interaktivní a mobilní design. V tomto softwaru jsou integrované nové verze programů InDesign CS3, Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, Flash CS3 Professional, Dreamweaver CS3 a Acrobat 9 Pro pro vytváření publikací, webových stránek a bohatých interaktivních prostředí. Software Adobe Creative Suite 3 Design Standard je určený pro návrháře a poskytovatele tiskových služeb, kteří se zaměřují na profesionální design a tiskovou produkci. Ve verzi Design Premium 3.3 je navíc zdarma obsažen balík Adobe Fireworks CS3.

Se sadou programů Adobe Creative Suite 3 Design Premium mohou uživatelé experimentovat s kombinacemi barev, ukládat je a snadno je aplikovat s novou funkcí Živé barvy v Illustratoru; rychleji a pružněji zpracovávat obrazy, jako např. vybírat oblastí, kombinovat obrazy a aplikovat filtry ve Photoshopu CS3 Extended; snadněji zvládnout Flash díky novému standardnímu uživatelskému rozhraní Adobe; a znovu využít tištěný obsah na webu pomocí exportu dokumentů InDesignu CS3 jako XHTML a jejich úpravy v Dreamweaveru CS3 s použitím CSS.

Verze Adobe Creative Suite 3 Web Premium je obsáhlá sada, která kombinuje nezbytné nástroje pro web a interaktivní návrh a vývoj. Obsahuje nové verze programů Adobe Dreamweaver CS3, Adobe Flash CS3 Professional, Adobe Fireworks CS3, Adobe Contribute CS3 – spolu s verzemi klíčových nástrojů pro grafický design, jako jsou Adobe Photoshop CS3 Extended, Adobe Illustrator CS3 a Adobe Acrobat 9 Pro. Verze Adobe Creative Suite 3 Web Standard poslouží profesionálním návrhářům a vývojářům zaměřeným na návrh, vývoj a správu webových stránek.

Webové verze Creative Suite 3 plné nových a inovativních funkcí nabízejí uživatelům rychlejší a produktivnější pracovní postupy s použitím více aplikací. Nyní mohou profesionální návrháři pracující pro web importovat nativní soubory Photoshopu a Illustratoru přímo do programů Flash a Fireworks se zachováním plné věrnosti. Uživatelé mohou také vytvářet prostředí, které bude shodné ve všech prohlížečích, operačních systémech a v řadě mobilních a kapesních přístrojů.

Zlevněné uvedené produkty lze objednat u všech prodejců společnosti Adobe. Platnost akce je od 20. 6. 2008 do 20. 8 . 2008 a týká se pouze českých verzí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).