Hlavní navigace

Společnost Adobe jmenovala viceprezidenta pro EMEA

[Tisková zpráva] Stephan Van Herck , který dříve řídil platformu FileNet u IBM, rozšíří vliv společnosti Adobe v celém regionu EMEA

Sdílet

Praha, 4. února 2008 – Společnost Adobe Inc. oznámila jmenování Stephana Van Hercka viceprezidentem pro region EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika). Stephan Van Herck, který bude pracovat v Londýně, bude v celém regionu EMEA zodpovědný za prohloubení zaměření společnosti Adobe na zákazníky a řízení růstu společnosti ve všech oborech podnikání.

„Praxe a zkušenosti Stephana Van Hercka jsou pro Adobe velkým přínosem,“ řekl Matt Thompson, vedoucí viceprezident Adobe pro celosvětový prodej a provoz. „Jeho hluboké znalosti požadavků zákazníků v tomto regionu, bohaté zkušenosti s prodejem podnikovým zákazníkům a rozsáhlá praxe v rozvoji nových podnikatelských aktivit mu pomůže při dosahování dalších úspěchů společnosti Adobe v regionu EMEA.“

Před svým nástupem ke společnosti Adobe byl Stephan Van Herck viceprezidentem pro řešení IBM pro správu obsahu (Enterprise Content Management) pro region EMEA a hrál klíčovou roli při úspěšné integraci FileNetu po jeho akvizici společností IBM. Před akvizicí FileNetu společností IBM byl vedoucím viceprezidentem společnosti FileNet pro region EMEA. Stephan Van Herck má zkušenosti také z pozice řídícího pracovníka ve společnostech Wang Software a Eastman Kodak, byl i ředitelem několika evropských firem. Získal magisterský titul v počítačových vědách na belgické univerzitě v Louvain-La-Neuve.

Fritz Fleischmann, který zajišťoval výborně dočasné řízení prodeje v regionu EMEA, bude dále pokračovat ve své funkci výkonného ředitele pro prodej v centrální oblasti regionu EMEA.

O společnosti Adobe
Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).