Hlavní navigace

Adobe ohlašuje první evropskou konferenci MAX

[Tisková zpráva] Paříž, 25. května 2007 - Společnost Adobe Systems oznámila datum a místo konání konference MAX 2007 Europe, znamenající rozšíření populární konference Adobe MAX do Evropy. Konference se uskuteční 15.-18. října 2007 v Barceloně a její hlavní přednášku přednese Kevin Lynch, viceprezident a vedoucí softwarový architekt společnosti Adobe.

Sdílet

„Konference MAX 2007 Europe bude sloužit jako fórum pro sdílení rozvíjejících se technologií a následné cenné zpětné vazby od evropských návrhářů a vývojářů, kteří budou mít možnost setkat se se svými oborovými kolegy a partnery,“ řekl Robert Raiola, senior marketingový ředitel Adobe pro oblast EMEA. „S očekáváním rozšiřujeme komunitu MAX, abychom se mohli setkat se stovkami evropských návrhářů a vývojářů.“

Konference MAX 2007 Europe bude zahrnovat pracovní semináře a praktické prezentace, včetně laboratoře technické podpory, expozice partnerů, společenské akce a prezentace expertů z oboru. Podrobné technické semináře se budou týkat celé řady produktů a technologií od Adobe.

Společnost Adobe také do 3. srpna 2007 přijímá nominace na ceny 2007 MAX. Všechny návrhy musí být podány online na http://adobemax2007­.com/na/awards/sub­mit. Ceny MAX 2007 ocení nejpoutavější práce zákazníků z celého světa v sedmi kategoriích: reklama a podpora značky, komunikace a spolupráce, podnikání, mobilní zařízení, veřejný sektor, bohaté internetové aplikace a video. Vítězové budou oznámeni na konferenci MAX 2007 v Chicagu ve Spojených státech. Chcete-li si prohlédnout loňské finalisty, navštivte http://www.ado­be.com/events/max/max_a­wards/.

Předběžná registrace na konferenci MAX 2007 Europe je nyní možná na adrese www.adobemax2007­.com/europe a společnost Adobe nabízí slevu pro účastníky, kteří se zaregistrují před 31. srpnem.