Hlavní navigace

Adobe otevírá marketingové centrum v Praze

[Tisková zpráva] Praha, 8. září 2009 – Společnost Adobe Systems otevírá v Praze marketingové centrum, které bude podporovat obchodní aktivity společnosti ve východoevropských zemích.

Sdílet

Toto centrum v současnosti zaměstnává již čtyři zaměstnance, kteří pokrývají Českou republiku, Slovensko, Polsko, Rusko, Ukrajinu, Bělorusko, Arménii, Turkmenistán a Kazachstán. Pracovníci centra mají na starosti telefonický kontakt se zákazníky na základě jejich předchozího dotazování směrem k Adobe, zjišťování potřeb zákazníků a přípravu vstupů pro obchodní oddělení společnosti.

„Jsme rádi, že i v těchto složitých ekonomických podmínkách se nám daří rozšiřovat naši působnost ve východní Evropě,“ říká Richard Markuzy, regionální marketingový manažer Adobe Systems pro Polsko, Českou republiku, Maďarsko, Slovensko a pobaltské země. „Otevření marketingového centra potvrzuje význam České republiky v regionu a je projevem naší dlouhodobé snahy zde investovat. Očekáváme, že nově otevřené centrum bude postupně rozšiřovat svoje služby a růst s cílem pokrýt rostoucí potřeby našich zákazníků.“

O společnosti Adobe
Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.