Hlavní navigace

Adobe Photoshop Elements 6 poprvé v češtině

[Tisková zpráva] Praha, 29. listopadu 2007 – Společnost Adobe Systems přináší na náš trh dlouho očekávanou českou verzi aplikace Adobe Photoshop Elements 6 pro vytváření poutavých fotografií. Adobe Photoshop Elements je zacílen na početnou skupinu domácích uživatelů a foto nadšenců, s jeho pomocí lze však dosáhnout profesionálních výsledků i se znalostmi naprostého laika.

Sdílet

„S českou verzi oblíbeného programu Photoshop Elements si nyní bez problémů poradí i uživatelé, kteří doposud zápasili s anglickými termíny a pro které byla právě absence lokalizace důvodem ke koupi jiných produktů,“ říká Michal Metlička, ředitel Adobe Systems pro ČR a SR. „Vytváření ostrých snímků s přirozeným barevným podáním a působivých kompozic se tak stane ještě jednodušším pro širokou skupinu uživatelů.“

S tvorbou alb, koláží a webových galerií šikovně pomáhá nová uživatelsky přívětivá grafika a průvodce postupem úprav a kompozičních nástrojů, díky nimž může uživatel upravit snímky tak, aby dosáhl přirozeného vzhledu. S Adobe Photoshop Elements 6 také lze jednoduše vyretušovat prakticky všechny podstatné nedostatky fotografií a díky snadno použitelným funkcím dosáhnout těch nejlepších možných výsledků. Náročný uživatel pak ocení zejména nástroje pro slučování, pomocí nichž pohodlně vytvoří skupinové fotografie a bezchybně spojená panoramata, možnost jemného vyladění expozice a vylepšené ovládání jasu a kontrastu. Za pozornost určitě stojí i možnost třídění fotografií a videoklipů pomocí vizuálních značek nebo seskupování fotografií do alb. Uživateli tak již nestojí nic v cestě, aby měl ve svých snímcích pořádek.

Cena a dostupnost
Adobe Photoshop Elements 6 CZ, který je určen především domácím uživatelům a fotoamatérům, bude dostupný koncem listopadu tohoto roku za doporučenou cenu 2 213 Kč s DPH.

Bližší informace o produktu Adobe Photoshop Elements 6 naleznete na stránkách www.adobe.com/cz/pro­ducts/photosho­pelwin/.