Hlavní navigace

Adobe Photoshop Lightroom 2.3 a Camera Raw 5.3 Release Candidates jsou již dostupné

[Tisková zpráva] Praha, 26. ledna 2009 – Společnost Adobe oznamuje, že programy Photoshop Lightroom 2.3 a Camera Raw 5.3 ve verzích Release Candidates jsou okamžitě dostupné na adrese http://labs.adobe.com. Označení release candidate znamená, že nové verze jsou již důkladně otestované, ale Adobe je ještě zpřístupňuje na testování komunitě uživatelů před distribucí široké veřejnosti. Vývojářské týmy by tímto krokem chtěli zapojit komunitu příznivců do širšího testování a tím zajistit, aby aplikace byly otestovány na širokém spektru hardwaru a softwaru, které není nutně k dispozici interně u Adobe.

Sdílet

Obě verze poskytují dodatečnou podporu raw souborů pro fotoaparáty Nikon D3X a Olumpus E-30. Navíc Lightroom 2.3 Release Candidate řeší potíže s uvolněním paměti, která se mohla vyskytnout u některých uživatelů verze Lightroom 2.2.

Adobe také oznamuje, že Lightroom bude nyní dostupný v osmi nových jazycích, a to holandštině, italštině, portugalštině, španělštině, švédštině, korejštině a čínštině (zjednodušená a tradiční). Verze Lightroom 2.3 Release Candidate dostupná na Adobe Labs již obsahuje tyto nové jazyky.

Uživatelé mohou poskytnout zpětnou vazbu na fóru Adobe User to User (http://www.a­dobeforums.com/cgi-bin/webx/.3bc2cf0a/).

O společnosti Adobe
Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.