Hlavní navigace

Adobe posiluje svůj tým pro Českou republiku a Slovensko

[Tisková zpráva] Praha, 4. února 2009 – Společnost Adobe Systems rozšiřuje svůj tým pro Českou republiku a Slovensko. V souvislosti s růstem české pobočky byl Michal Metlička, dosavadní country manager pro ČR a SR, povýšen do pozice ředitele pro technickou podporu prodeje v regionu EEMEA. Novým výkonným ředitelem pro Českou republiku a Slovensko se stal Vladimír Střálka. Pražskou pobočku společnosti dále posílila Jitka Tokarčíková v pozici territory account managera a Tomáš Krcha, působící v pozici Platform Evangelist pro webové technologie.

Sdílet

Vladimír Střálka (1962) nastoupil do společnosti Adobe v roce 2005 jako obchodní manažer pro produkty Adobe Acrobat a později dokumentových řešení v České republice a na Slovensku. Ve funkci obchodního manažera se intenzivně věnoval klíčovým klientům v obou zemích, a to jak komerčním firmám, tak především organizacím v oblasti veřejné a státní správy. Současně se podílel na vytváření partnerského obchodního kanálu Adobe. Před nástupem do společnosti Adobe působil jako obchodní ředitel společnosti Getronics (dnes KAPSCH).

Michal Metlička (1970) bude ve své pozici regionálního ředitele pro technickou podporu prodeje odpovědný za podporu prodeje v regionu východní Evropy, Středního východu a Afriky. Do společnosti Adobe nastoupil v roce 1999 jako Country Sales Manager pro Českou republiku a Slovensko, později povýšil na pozici regionálního manažera pro střední a východní Evropu. V roce 2005, kdy byla otevřena pražská pobočka společnosti, se stal jejím výkonným ředitelem.

Jitka Tokarčíková (1973) zastává od ledna 2009 pozici territory account managera společnosti Adobe Systems pro Českou republiku a Slovensko se zaměřením na zákazníky z oblasti komerčního segmentu. Jejím hlavním úkolem bude prodej dokumentových řešení Adobe a péče o tyto klienty. Před nástupem do společnosti Adobe působila osm let v obchodních pozicích ve společnostech Dell Computer, Eurotel/ Telefónica O2 a HP.

Tomáš Krcha (1985) bude ve své pozici Platform Evangelist odpovědný za rozšiřování povědomí o online technologiích a řešeních Adobe se zaměřením se na platformu Flash a prostředí Flex a AIR. Před nástupem do společnosti Adobe působil jako vývojář multimediálních řešení v PRO-ZETA Broadcasters (www.prozeta.cz). Podílel se na vývoji IPTV, Multi-Touch software a dalších projektech postavených na Adobe Flash. S technologií Flash pracuje aktivně od roku 1998.

O společnosti Adobe
Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).