Hlavní navigace

Adobe představuje LiveCycle Enterprise Suite

[Tisková zpráva] San Jose, USA, 7. června 2007 – Společnost Adobe Systems uvedla Adobe® LiveCycle® Enterprise Suite (ES), integrovanou rodinu softwaru pro automatizaci procesů, které pomohou podnikům a úřadům efektivněji komunikovat se zákazníky, občany, partnery a dodavateli. LiveCycle ES spojuje schopnosti technologií Adobe Flex™ a PDF a využívá všeobecné rozšíření přehrávače Adobe Flash® Player a prohlížeče Adobe Reader®, aby umožnilo vytváření inovativních aplikací, které snadno propojí lidi uvnitř i vně organizace s interními informacemi a procesy.

Sdílet

S produktem LiveCycle ES mohou organizace vytvářet aplikace, které lépe komunikují s lidmi, kterým mohou být online postupy vzdálené, a pravděpodobně by místo online možností využili nákladnější cesty, jako je osobní návštěva nebo telefonická pomoc. Transformováním takových procesů, jako je registrace účtu, zpracování požadavků nebo samoobslužné předvádění na poutavé aplikace mohou podniky a státní úřady zlepšit služby pro zákazníky, snížit nákladné časy cyklů a zpracovávat informace rychleji a přesněji.

„Naše obchodní procesy a procesy na stránkách našich zákazníků obvykle vyžadují, aby více lidí zkontrolovalo a podpisem schválilo materiály uvnitř nebo vně společnosti,“ říká Didier Fleury, CIO společnosti Cegedim, předního evropského poskytovatele datových služeb a softwaru pro zdravotnictví. „Těšíme se, že se softwarem Adobe LiveCycle ES budeme moci snadno integrovat klíčové vnitřní systémy a pracovní postupy s procesy vnějších rozhraní, které budou komunikovat s našimi zaměstnanci, partnery a zákazníky. Lépe zabezpečené a automatizované pracovní postupy přinesou našemu podnikání novou výkonnost a napomohou našemu úsilí o kompatibilitu, protože nám umožní lepší kontrolu nad procesy. Beta verze softwaru LiveCycle ES na nás udělala velký dojem a těšíme se, až budeme moci nasadit vydaný software.“

Finanční instituce mohou použít LiveCycle ES pro komunikaci se zákazníky pomocí vysoce kvalitních samoobslužných aplikací, které jim nabídnou širší paletu služeb na vyžádání a přitom zjednoduší procesy a minimalizují náklady. Navíc LiveCycle ES umožňuje státním úřadům zlepšit kvalitu a rozsah služeb, které nabízejí občanům, zkrátit doby, za které služby poskytují, ochránit důvěrné informace a podstatně snížit neefektivnosti.

LiveCycle ES obsahuje škálovatelné komponenty, umožňující tvorbu, správu a optimalizaci procesů při komunikaci se zákazníky. Organizace mohou nyní použít průvodce formuláři Form Guides a grafiky založené na Flashi k podstatné změně způsobu, jak uživatelé zadávají nebo získávání informace online. Jakmile jsou data zachycena, LiveCycle ES automatizuje jejich zpracování, včetně integrace s moduly generujícími pravidla, úložišti dat a webovými službami. LiveCycle ES také poskytuje zákazníkům vylepšené možnosti výstupu dat, jako jsou interaktivní řídicí panely a řešení pro dynamický vysokonákladový tisk. Navíc LiveCycle ES nabízí schopnosti pro správu práv, certifikaci dokumentů a digitální podpisy, které pomohou organizacím ochránit citlivé informace.

Ceny a dostupnost
Společnost Adobe bude dodávat LiveCycle ES ve dvou verzích, LiveCycle ES Business Transformation Edition a LiveCycle ES Data Capture Edition. To dá zákazníkům možnost zakoupit základní systém, ke kterému mohou přidávat komponenty řešení nebo zakoupit několik komponent řešení v jednom balíku za jednu cenu. LiveCycle Business Transformation Edition obsahuje následující komponenty řešení: Data Capture Edition (sběr dat), Process Management (řízení procesu), Digital Signatures (digitální podpisy), Rights Management (správa práv) a Output (výstup). LiveCycle Data Capture Edition (základní) obsahuje komponenty řešení Forms (formuláře), Data Services (datové služby), Barcoded Forms (formuláře s čárovými kódy) a Reader Extensions (rozšíření funkčnosti Readeru). Další informace najdete na: www.adobe.com/pro­ducts/livecycle.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).