Hlavní navigace

Adobe představuje nové řešení Acrobat X

[Tisková zpráva] Zvyšte svou produktivitu při snadném vytváření, revidování a sdílení dokumentů mezi organizacemi

Sdílet

Praha, 19. října 2010 – Společnost Adobe představuje řadu softwarových produktů Adobe® Acrobat® X – Acrobat X, Reader® X, Acrobat X Suite a nové služby na výměnu dokumentů na stránkách Acrobat.com, které umožňují profesionálům vytvářet vysoce kvalitní obsah a zároveň podporují spolupráci a produktivitu mezi týmy.

„Společnosti v dnešní době intenzivně spolupracují se zákazníky a partnery v různých časových zónách, v různých jazycích a ve vzájemně propojených týmech,“ řekla Melissa Webster, analytička z IDC. „Bezproblémové, plynulé vytváření obsahu a spolupráce zásadně ovlivňují způsob, jakým organizace využívají a sdílejí informace a upravují jejich účel.“

Acrobat X nabízí nové postupy ke zjednodušení přípravy a publikování dokumentů. Zcela nové možnosti přizpůsobení v portfoliích PDF sjednocují různé typy souborů do zajímavé prezentace. Nové služby pro práci s dokumenty na stránkách Acrobat.com nabízejí uživatelům schopnost efektivnější spolupráce. Integrace s Microsoft SharePoint umožňuje zase zachovávat konzistenci dokumentů PDF v rámci celého podniku, a díky jednoduššímu exportu do aplikací Microsoft® Word a Microsoft® Excel lze nyní snáze využívat stávající obsah.

Nejdůležitější funkce nové aplikace Acrobat X

 • Automatizace několika krokových činností pomocí nových postupů a snadné sdílení s kolegy a spolupracovníky.
 • Pomocí nových rozvržení, vizuálních motivů a barevných palet v portfoliích PDF lze změnit způsob prohlížení a interakce uživatelů s obsahem a jeho kontextem.
 • Pomocí nového Acrobat X Suite je možné maximalizovat výkon aplikací Adobe Photoshop® a Adobe Acrobat ke snadnému vytváření dynamických sdělení.
 • Novou integrací s Microsoft® SharePoint lze zvýšit produktivitu v rámci organizace.
 • Zefektivnění procesu konfigurace a správy aktualizací ve velkých organizacích v souladu s normami ISO jak pro Adobe Reader X, tak pro Acrobat X, včetně podpory pro Microsoft SCCM a SCUP.
 • Pomocí aktualizovaného uživatelského rozhraní je možné zobrazit nejčastěji používané nástroje na jednom panelu.

Novinky v aplikaci Adobe Reader X

 • V aplikaci Adobe Reader X lze nyní zadávat komentáře pomocí nástrojů Poznámky a Zvýraznění, které jsou k dispozici všem uživatelům.
 • Rozšíření přístupu k PDF na mobilní zařízení prostřednictvím bezplatné aplikace Adobe Reader X pro Android, Windows Phone 7 a Blackberry Tablet OS.
 • Zajištění bezpečného prohlížení souborů PDF v novém zabezpečeném režimu, který chrání systémy a data před útoky.

Nové služby na stránkách Acrobat.com

 • Adobe SendNow je nová služba na stránkách Acrobat.com, která umožňuje uživatelům odesílat a přijímat velké soubory a sledovat je prostřednictvím dokladu o přijetí, čímž se vyloučí problémy s e-mailovými službami, složitými FTP servery nebo náklady na drahé expresní zásilky.
 • Adobe CreatePDF slouží ke snadnému převádění souborů na profesionální dokumenty PDF přímo v aplikaci Adobe Reader X nebo v jakémkoliv internetovém prohlížeči.

Řekli o Acrobat X
Kevin M. Lynch, viceprezident a ředitel Digital Enterprise Solutions Group Adobe: „Dnes potřebují lidé spolehlivě a profesionálně komunikovat s lidmi vně organizace v mnohem větší míře než dříve. Odpovědí na tyto dynamické vztahy je Acrobat X – podporuje plynulejší spolupráci a vytváří bohatší obsah v dnešním rychle se měnícím prostředí.“

Bill Rue, hlavní informační expert HASSELL, mezinárodní sítě architektonických ateliérů „Díky rozšířeným funkcím Microsoft SharePoint v aplikaci Acrobat X dokážeme bezproblémově integrovat dokumenty do svých pracovních postupů, což nám umožňuje zjednodušovat projekty a pomáhá zajistit, aby pracovali správní lidé na správném projektu ve správné době.“

Dostupnost
Nová verze Acrobat X bude v České republice dostupná v lokalizované verzi od 13. 12. 2010.

O společnosti Adobe
Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).