Hlavní navigace

Adobe uspořádalo Creative Future 2010

[Tisková zpráva] Konference nejen pro kreativní profesionály se setkala s nebývalým ohlasem

Sdílet

Praha, 21. dubna 2010 – Společnost Adobe Systems uspořádala 20. dubna 2010 v prostorách pražském hotelu Clarion konferenci k příležitosti představení produktů Adobe Creative Suite 5, které byly uvedeny na trh před méně než čtrnácti dny. Adobe Creative Suite 5 je řada produktů, která se zaměřuje na interaktivitu, výkon a maximální působivost digitálního obsahu a která mimo jiné také přináší vylepšení pracovních postupů pro návrháře a vývojáře.

Konference Creative Future 2010 byla určena nejen pro kreativní profesionály, ale i běžné uživatele a příznivce kreativních technologií. Představovaly se zde nejnovější trendy v produkci a postprodukci grafiky, tisku a videa. Jednodenní konference byla rozdělena do dvou bloků prezentací, na kterých se prezentovaly klíčové novinky Adobe Creative Suite 5. Za pozornost stojí například nástroj pro tvorbu interaktivního obsahu Flash Catalyst, pomocí něhož je možné rozhýbat grafické návrhy bez použití kódu, dále CS Live, sada online služeb, která zrychluje produkční činnosti při minimálních nákladech, a v neposlední řadě produkty Photoshop a Photoshop Extended, které přináší přirozené efekty malování pomocí realistického štětce nebo umožňují tvorbu HDR obrazů s vysokou přesností a kvalitní kontrolou mapování tónů.

Na akci Creative Future byly taktéž oznámeny výsledky soutěže Miss & Mr. Photoshop, která byla vyhlášena při příležitosti 20. výročí tohoto nástroje. Výherci obou kategorií získali po dvou kusech softwaru – Photoshop a Photoshop Lightroom.

Pražská konference měla velký úspěch, neboť již několik dnů před jejím konáním byla plně obsazena. Stejná konference proběhne 27. dubna 2010 v hotelu Danube v Bratislavě. Další specializované workshopy zaměřené na konkrétní produkty Adobe Creative Suite 5 se budou konat v průběhu května a června. Lze se na ně již registrovat na adrese http://www.ado­be.com/cz/akce/cf2010/.

O společnosti Adobe
Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).