Hlavní navigace

Adobe vydává Creative Suite 3

[Tisková zpráva] San Jose, USA, 18. dubna 2007 - Společnost Adobe Systems oznámila okamžitou dostupnost očekávaných verzí sady Adobe® Creative Suite® 3 Design Premium a Standard a verzí Adobe Creative Suite 3 Web Premium a Standard. Toto vydání zcela nového, těsně integrovaného softwaru pro návrh a vývoj sjednocuje ty nejlepší inovace produktů Adobe a dřívějších produktů Macromedia® a poskytuje návrhářům a vývojářům na celém světě široké spektrum tvůrčích možností.

Sdílet

Ode dneška je také možné zakoupit nové verze následujících samostatných tvůrčích aplikací společnosti Adobe: Adobe Photoshop® CS3, Adobe Photoshop CS3 Extended, Adobe InDesign® CS3, Adobe Illustrator® CS3, Adobe Flash® CS3 Professional, Adobe Dreamweaver® CS3, Adobe Fireworks® CS3 a Adobe Contribute® CS3. Tyto nové aplikace Adobe CS3 a všechny verze sady Adobe Creative Suite 3 jsou dostupné jako univerzální aplikace pro počítače Macintosh založené na PowerPC® i na Intelu a podporují systémy Microsoft® Windows® XP i Windows Vista™. Zákazníci budou moci využít novou úroveň rychlosti a výkonu při nativním spuštění Creative Suite 3 na počítačích Macintosh na Intelu a na nejnovějším hardwaru pro Windows.

Rozšířená rodina produktů Creative Suite 3 zahrnuje také Adobe Creative Suite 3 Production Premium, kompletní integrované postprodukční řešení určené zejména profesionálům, zabývajícím se tvorbou videa a sadu Adobe Creative Suite 3 Master Collection, která obsahuje všechny aplikace řady Adobe CS3 v jednom balení – je to nejobsáhlejší tvůrčí prostředí, které kdy bylo dodáváno. Očekává se, že tyto dvě verze sady Creative Suite se začnou dodávat ve třetím čtvrtletí 2007.

Plně integrovaná sada nástrojů pro návrh násobí kreativitu
Adobe Creative Suite 3 Design Premium přináší nepostradatelnou, vysoce efektivní sadu nástrojů pro tisk, web, interaktivní a mobilní design. V tomto softwaru jsou integrované nové verze programů InDesign CS3, Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, Flash CS3 Professional, Dreamweaver CS3 a Acrobat® 8 Professional pro vytváření publikací, webových stránek a bohatých interaktivních prostředí. Ode dneška je také dostupný software Adobe Creative Suite 3 Design Standard pro návrháře a poskytovatele tiskových služeb, kteří se zaměřují na profesionální design a tiskovou produkci.

Se sadou programů Adobe Creative Suite 3 Design Premium mohou uživatelé experimentovat s kombinacemi barev, ukládat je a snadno je aplikovat s novou funkcí Živé barvy v Illustratoru; rychleji a pružněji zpracovávat obrazy, jako např. vybírat oblastí, kombinovat obrazy a aplikovat filtry ve Photoshopu CS3 Extended; snadněji zvládnout Flash díky novému standardnímu uživatelskému rozhraní Adobe; a znovu využít tištěný obsah na webu pomocí exportu dokumentů InDesignu CS3 jako XHTML a jejich úpravy v Dreamweaveru CS3 s použitím CSS.

Inovativní návrhové a vývojové nástroje pro web maximalizují produktivitu Verze Adobe Creative Suite 3 Web Premium je obsáhlá sada, která kombinuje nezbytné nástroje pro web a interaktivní návrh a vývoj. Obsahuje nové verze programů Adobe Dreamweaver CS3, Adobe Flash CS3 Professional, Adobe Fireworks CS3, Adobe Contribute CS3 – spolu s novými verzemi klíčových nástrojů pro grafický design, jako jsou Adobe Photoshop CS3 Extended, Adobe Illustrator CS3 a Adobe Acrobat 8 Professional. Ode dneška je také dostupná verze Adobe Creative Suite 3 Web Standard, která poslouží profesionálním návrhářům a vývojářům zaměřeným na návrh, vývoj a správu webových stránek.

Webové verze Creative Suite 3 plné nových a inovativních funkcí nabízejí uživatelům rychlejší a produktivnější pracovní postupy s použitím více aplikací. Nyní mohou profesionální návrháři pracující pro web poprvé importovat nativní soubory Photoshopu a Illustratoru přímo do programů Flash a Fireworks se zachováním plné věrnosti. Uživatelé mohou také vytvářet prostředí, které bude shodné ve všech prohlížečích, operačních systémech a v řadě mobilních a kapesních přístrojů s novou platformou Spry pro AJAX, předem sestavenou knihovnou ovládacích prvků a efektů kompatibilní se všemi prohlížeči, která urychluje a usnadňuje vytváření bohatých a interaktivních webových projektů. Fireworks CS3 se vyznačuje novými pracovními postupy pro rychlé vytváření prototypů rozvržení bohatých internetových aplikací RIA pro webové stránky a webové aplikace, inteligentní integrací s Photoshopem a Illustratorem a knihovnou běžných a přizpůsobitelných grafických prvků.

Nové a vylepšené technologie integrace zvyšují výkon
Obě verze Creative Suite 3, Design i Web, obsahují software Adobe Device Central CS3, navržený pro zvýšení produktivity profesionálů, kteří vyvíjejí obsah pro mobilní zařízení s nezbytnými nástroji pro návrh, emulaci a testování obsahu na širokém výběru mobilních přístrojů a platforem pro kapesní zařízení. Tyto sady také obsahují aktualizovanou verzi programu Adobe Bridge CS3, který tvoří řídicí centrum pro Adobe Creative Suite, poskytující okamžitý přístup k Version Cue® CS3, Acrobat Connect™ a rozšířené službě Adobe Stock Photos.

Ceny a dostupnost
Sady Adobe Creative Suite 3 Design Premium a Design Standard, dále Adobe Creative Suite 3 Web Premium a Web Standard budou k dispozici od dubna 2007, a to prostřednictvím autorizovaných distributorů Adobe a v Adobe Store na www.adobe.com/go/gn_s­tore. Doporučená prodejní cena sady Adobe Creative Suite 3 Design Premium je 62 060 Kč a sady Creative Suite 3 Design Standard 39 420 Kč. Doporučená prodejní cena sady Adobe Creative Suite 3 Web Premium je 52 750 Kč a sady Adobe Creative Suite 3 Web Standard 31 010 Kč. Ceny jsou bez DPH. Pro stávající uživatele aplikací Adobe je k dispozici řada upgradů. Podrobné informace o funkcích, pravidlech upgradu, cenách a mezinárodních verzích jsou k dispozici na: www.adobe.com/go/cre­ativesuite.