Hlavní navigace

Adobe začíná dodávat Creative Suite 3 Production Premium a Master Collection

[Tisková zpráva] San Jose, USA, 3. července 2007 – Společnost Adobe oznámila okamžitou dostupnost softwaru Adobe® Creative Suite® 3 Production Premium a Adobe Creative Suite 3 Master Collection. Sada Adobe Production Premium CS3 je ve svém oboru nejúplnější kolekcí integrovaných softwarových nástrojů pro post-produkci na obou platformách (Macintosh i Windows), pomáhající profesionálním tvůrcům videa vytvářet skvělé výsledky pro film, televizní vysílání, DVD, web a mobilní zařízení. Sada Adobe Creative Suite 3 Master Collection kombinuje 12 nových produktů Adobe pro návrh a vývoj v jedné krabici, čímž je tím nejúplnějším kreativním prostředím, které se kdy dodávalo.

Sdílet

Sady Adobe Creative Suite 3 Production Premium a Master Collection je již dostupná v anglické verzi, zatímco verze v dalších jazycích – včetně francouzštiny, němčiny a japonštiny – budou dostupné od poloviny července. Sady Adobe Creative Suite 3 Design Edition a Creative Suite 3 Web Edition jsou již na trhu a byly zákazníky nadšeně přijaty. Toto vydání tak doplňuje uvedení revoluční rodiny produktů Creative Suite 3 na trh, která představuje největší vydání softwaru za 25 let historie společnosti Adobe.

„Jedním slovem: integrace. Lidé na celém světě budou ohromeni, jak je snadné přecházet mezi aplikacemi v sadách Adobe Creative Suite Master Collection a Production Premium,“ řekl Jason Zada, výkonný ředitel a zakladatel marketingové agentury EVB zaměřené na digitální obsah. „Protože naše pracovní postupy jsou podstatně závislé na velmi rychlém přecházení mezi aplikacemi, nový software od Adobe nám ušetří stovky hodin, které můžeme věnovat našim projektům.“

Pracovní postup od zachycení až po distribuci v sadě Production Premium Sada Adobe Production Premium, která je nyní dostupná pro obě platformy PC a Mac, integruje technologie šetřící čas s významnými novými verzemi aplikací Adobe After Effects® CS3 Professional, Adobe Premiere® Pro CS3, Adobe Encore® CS3, Adobe Photoshop® CS3 Extended, Adobe Illustrator® CS3, Adobe Flash® CS3 Professional a Adobe® Soundbooth™ CS3, které lze zakoupit také jako samostatné aplikace. Software Adobe Premiere Pro CS3 nabízí vylepšené funkce, jako je podpora nového formátu a jedinečný nástroj Time Remapping (Přemapování času), který vylepšuje efekty se zpomaleným pohybem a proměnlivou rychlostí. Software After Effects CS3 nabízí vrstvy tvarů pro kreslení a animování vektorových tvarů; nástroj Puppet (Loutka) je určen pro natahování a manipulaci s 2D obrazy jako s realistickými animacemi a nástroj Brainstorm slouží pro interaktivní generování a náhled různých variant animace. Software Soundbooth CS3 pro zvuk umožňuje při profesionální post-produkci vyčistit záznamy, vylepšit namluvené komentáře a přizpůsobit hudbu a zvukové efekty – a to i tvůrcům, kteří nejsou specialisty na produkci zvuku.

Sada Adobe Creative Suite 3 Production Premium obsahuje speciální doplňky: software Adobe OnLocation™ CS3 pro přímý záznam na disk a monitorování a software Adobe Ultra® CS3 pro snadné klíčování na základě barvy. Uživatelé počítačů Macintosh budou pro software Adobe OnLocation potřebovat doplněk Boot Camp a operační systém Windows (zakoupený samostatně) nebo samostatný počítač s Windows®. Software Adobe Ultra CS3 je zahrnutý pouze ve verzi pro Windows.

Nejlepší kreativní nástroje všechny pohromadě
Sada Adobe Creative Suite 3 Master Collection kombinuje všechny zásadní kreativní produkty Adobe pro návrh a distribuci působivého obsahu na různých médiiích – od tisku a webu až po interaktivní aplikace, mobilní zařízení, video a film. Adobe Creative Suite 3 Master Collection zahrnuje zcela nové verze aplikací Adobe InDesign® CS3, Photoshop® CS3 Extended, Illustrator® CS3, Flash® CS3 Professional, Dreamweaver® CS3, Fireworks® CS3, Contribute® CS3, After Effects® CS3 Professional, Adobe Premiere Pro® CS3, Soundbooth® CS3, a Encore® CS3, právě tak jako Acrobat® 8 Professional software.

Ceny a dostupnost
Software Adobe Creative Suite 3 Production Premium a Master Collection bude podporovat počítače Macintosh založené na procesoru Intel, Microsoft® Windows® XP a Windows Vista™.

Produkty Adobe Creative Suite 3 Master Collection a Adobe Creative Suite 3 Production Premium jsou dostupné přes autorizované prodejce Adobe a v online obchodu Adobe Store na www.adobe.com/sto­re. Odhadovaná koncová cena za Adobe Creative Suite 3 Master Collection je 88 910 Kč bez DPH. Odhadovaná koncová cena za Adobe Creative Suite 3 Production Premium je 63 500 Kč bez DPH. Pro stávající zákazníky Adobe existuje množství možností upgradu. Podrobnější informace o funkcích, zásadách upgradování, cenách a verzích v jiných jazycích si prosím najděte na: www.adobe.com/cre­ativesuite.