Hlavní navigace

Adobe zahajuje prodej studentských licencí vybraných produktů

[Tisková zpráva] Speciální edice pro studenty zpřístupňuje produkty Adobe za co nejvýhodnějších podmínek

Sdílet

Praha, 8. listopadu 2007 – Společnost Adobe Systems uvádí na trh studentské verze svých oblíbených aplikací včetně kompletních balíků aplikací Adobe Creative Suite 3 Design edition a Creative Suite 3 Web edition. Cílem nabídky studentských verzí je zpřístupnit špičkové nástroje Adobe studentům za velmi výhodných podmínek. Speciální nabídka se týká lokalizovaných verzí produktových balíků CS3 Design Premium (obsahuje programy Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, InDesign CS3, Acrobat 8 Professional, Flash CS3 Professional a Dreamweaver CS3), CS3 Web Premium (obsahuje programy Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, Acrobat 8 Professional, Flash CS3 Professional, Dreamweaver CS3, Contribute CS3 a Fireworks CS) a samostatných aplikací Adobe Acrobat 8 a Adobe Photoshop Extended CS3. Studenti budou moci využít tuto nabídku od listopadu 2007.

„Adobe má zájem podporovat vzdělávání studentů v Česku a na Slovensku a proto jsme se rozhodli významným způsobem zpřístupnit své klíčové produkty pro studenty středních a vysokých škol. Prezentace informací a myšlenek přitažlivým, vizuálně atraktivním způsobem by měla patřit ke vzdělání. Produkty Adobe hrají v této oblasti klíčovou roli,“ říká Michal Metlička, ředitel Adobe Systems pro ČR a SR. „Tímto krokem chceme podporovat vzdělávání studentů v oblasti kreativní grafiky a designu a zároveň jim zpřístupnit profesionální nástroje za atraktivní cenu.“

Nabídka Creative Suite Students Edition je určena pro nekomerční použití a je zacílená na studenty středních a vysokých škol. Studenti si mohou koupit tento program po prokázání se ISIC kartou.

Kreativní nástroje na dosah ruky
Photoshop CS3 Extended studenti ocení při úpravě fotografií, tvorbě webové grafiky či při práci s digitálním obrazem. Navíc tento program přináší průlomové nástroje pro 3-D a pohyblivou grafiku. Acrobat 8 Professional poskytuje nástroje pro tvorbu, sdílení a distribuci elektronických dokumentů, včetně bohatých nástrojů pro archivaci informací, jejich vyhledávání a efektivní využívání. Adobe Creative Suite 3 Design Premium přináší vysoce efektivní sadu nástrojů pro tisk, web, interaktivní a mobilní design. V tomto softwaru jsou integrované nové verze programů InDesign CS3, Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, Flash CS3 Professional, Dreamweaver CS3 a Acrobat 8 Professional. Adobe Creative Suite 3 Web Premium obsahuje ucelenou sadu nástrojů potřebných k designu a vývoji webového a interaktivního obsahu. Součástí CS3 Web Premium je Adobe Dreamweaver CS3, Adobe Flash CS3 Professional, Adobe Fireworks CS3, Adobe Contribute CS3, Adobe Photoshop CS3 Extended, Adobe Illustrator CS3 a Adobe Acrobat 8 Professional.

Ceny a dostupnost
Sady Adobe Creative Suite 3 Design Premium a Web Premium, dále Acrobat 8 Professional a Photoshop CS 3 Extended ze Student Edition budou k dispozici od listopadu 2007 prostřed­nictvím autorizovaných distributorů Adobe. Doporučená prodejní cena studentské sady Adobe Creative Suite 3 Design Premium a sady Creative Suite 3 Web Premium je 2 190 Kč. Doporučená prodejní cena studentské verze programu Photoshop CS3 Extended je a Acrobat 8 je 1 100 Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

O společnosti Adobe
Adobe revolučním způsobem mění přístup a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a prostřednictvím jakýchkoliv médií. Další informace najdete na www.adobe.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).