Hlavní navigace

ADSL internet od T-Mobile jen za 399 korun

[Tisková zpráva] V balíčku 2v1 internet za sníženou cenu po celou dobu trvání smlouvy. Nabídku lze využít ke všem hlasovým tarifům až do konce května.

Sdílet

Praha 30. března – Velmi oblíbená cenová akce na pevný internet od T-Mobile je opět tady. V rámci balíčku 2v1 nabídne T-Mobile od 1. dubna Internet ADSL Standard bez pevné linky jen za 399 Kč s DPH měsíčně. Mimořádná snížená cena platí po celou dobu uzavření smlouvy (2 roky) a získají ji všichni uživatelé hlasových paušálů. 

Zájemci o pevný  internet za výhodných podmínek by neměli váhat. Pokud mají  od T-Mobile hlasový tarif, mohou si k němu od začátku dubna do konce května pořídit pevný internet za speciální cenu, a to 399 Kč s DPH měsíčně. Stačí jen na dva roky uzavřít smlouvu k tarifu Internet ADSL Standard – bez pevné linky v rámci balíčku 2v1. Ten spojuje Internet ADSL Standard – bez pevné linky a téměř všechny hlasové tarify z nabídky T-Mobile za jednu výhodnou cenu. 

Internet ADSL Standard bez pevné linky nabízí surfování s rychlostí: download až 8 Mb/s; upload  
512 kb/s. Uživatel tak získá přístup na web, aniž by musel platit paušál za pevnou linku. Zájemci o pevný internet mají na výběr ze dvou modemů. ADSL2+ modem ZyXEL P-661HNU-F3 s funkcí 3G back up se v případě nedostupných ADSL dat může připojit k 3G/2G mobilní síti. Druhou variantou je ADSL2+ modem Zyxel P-660 HN-T3A. Oba dva lze pořídit již od 1 Kč s DPH.

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996. K 31. prosinci 2010 společnost obsluhovala téměř 5,5 milionu mobilních zákazníků.  

T-Mobile je operátorem veřejné mobil­ní komunikační sí­tě ve standardu GSM a UMTS. Od 1. ledna 2008 T-Mobile nabízí také fixní  datové a hlasové teleko­munikační služ­by. Od roku 2009 společnost rozšířila nabídku o ICT služby a od listopadu 2010 nabízí ta­ké satelitní T-Mobile Televizi.  

T-Mobile se dlouhodobě  zaměřuje na kvalitu svých služeb. Nezávislé testy německé  společnosti P3 Communications opakovaně pot­vrzují, že T-Mobile je leaderem v kvalitě jak v oblasti 2G a 3G (UMTS FDD) dat, tak i v případě hlasových služeb v síti GSM a to v evropském měřítku.  

Od svého založení  společnost klade důraz také na vynikající péči o své  zákazníky a korektní chová­ní k obchodním partnerům, zaměstnancům a životnímu prostředí. T-Mobile je mimo jiné držitelem ocenění VIA Bona 2009 za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví. 

T-Mobile je členem mezinárodní  telekomunikač­ní skupiny Deutsche Telekom. Zákazníci díky mezinárodnímu zázemí mohou v zahraničí počítat s dostupností služeb, na něž jsou zvyklí z domova, či využít jednotné a velmi výhodné ceny za volání.  

Další informace o společnosti: www.t-press.cz nebo www.t-mobile.cz