Hlavní navigace

AEC má eso v rukávu

[Tisková zpráva] Brno - Vedení obchodního týmu společnosti AEC – jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů řešení a služeb v oblasti bezpečnosti ICT, se k 1. říjnu 2007 ujal nový obchodní ředitel - Mgr. Karel Wimmer.

Sdílet

Jeho hlavním úkolem bude posílení pozice AEC a rozvoj obchodních aktivit na zahraničních trzích. Sám své priority komentuje slovy:

„Za nejdůležitější úkoly po mém nástupu do společnosti AEC považuji konsolidaci prodejního týmu v Čechách i na Slovensku, vytvoření nových prodejních kanálů a rozšíření portfolia obchodního oddělení o nové služby a produkty. Následně pak vhodně zvolenou strategií využít plně potenciál k dosažení obchodních a marketingových cílů. Věřím, že dokážeme spojit dosavadní zkušenosti a postupy obchodního oddělení s potřebnou invencí a flexibilně vyhovíme požadavkům našich zákazníků.“

Mgr. Karel Wimmer přichází do společnosti AEC z firmy JohnsonDiversey, kde působil na pozici Sector Sales and Development Manager Retail, Czech & Slovak Republics. Zde se věnoval strategickému rozvoji v divizi Retail – procesnímu řízení, prodeji komplexních řešení a velkým projektům se společnostmi jako např. Ahold, Billa, Delvita, Schlecker nebo Tesco. Dokázal dovést tuto divizi do stavu, kdy byla vnímána jako skutečný partner při spoluvytváření řešení spojených se sanitací, čistotou a HACCP.

Vystudoval Přírodovědeckou fakultu na Masarykově univerzitě. Je ženatý a má dvě děti. Ve svém volném čase se nejraději věnuje sportovním aktivitám a fotografování.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).