Hlavní navigace

AEC se stala Kaspersky platinovým partnerem PCS, divize Datagurd

[Tisková zpráva] Brno, 24. března 2011 – Společnost AEC, přední prodejce bezpečnostního softwaru a řešení pro ochranu dat, splnila podmínky Kaspersky platinového partnerství společnosti PCS, divize DataGuard. Antivirové a bezpečnostní produkty z Kaspersky Lab patří mezi nejlépe hodnocená řešení a pokrývají široké spektrum platforem.

Sdílet

AEC tak potvrzuje své  dominantní místo na českém trhu s antivirovou ochranou. Do svého portfolia zařadila společnost AEC produkty Kaspersky poprvé již v roce 2002. Spolupráce s PCS/DataGuard se netýká pouze prodeje bezpečnostních řešení. Obě strany spolupracují rovněž na akademické půdě. DataGuard bylo možno vidět minulý měsíc v barvách Kaspersky Lab jako partnera velmi úspěšné bezpečností konference Security, kterou každý rok společnost AEC pořádá. 

„AEC nabízí komplexní bezpečnostní software předních světových výrobců. Našim zákazníkům tak dokážeme nezávisle doporučit bezpečnostní ře­šení, které reflektuje jejich aktuální potřeby a požadavky na dodávané produkty a reaguje i na již implementovanou bezpečnostní strategii společnosti. Nenabízíme pouze prodej licencí bezpečnostních řešení, ale i přidanou hodnotu v podobě našich zkušených konzultantů, kteří dokáží pomoci při výběru vhodného řešení, instalaci i následné podpory řešení. Získání nejvyšší úrovně Kaspersky partnerství s DataGuardem si nesmírně vážíme a ceníme. Zájem podniků o kvalitní bezpečnostní řešení se neustále zvyšuje, jelikož si společnosti stále více uvědomují, že bezpečnostní ochranu nelze v dnešní době podceňovat a je potřeba neustále reagovat na nově vznikající hrozby vnější i hrozby, které mohou vznikat uvnitř jejich společností“, uvedl Jan Rulíšek, obchodní ředitel AEC. 

„Společnost AEC měla od samého začátku spolupráce s PCS velký potenciál a ambice. Od samého počátku spolupráce (2002) její výborné výsledky rok co rok potvrzují roli stabilního hráče na poli IT bezpečnosti. To, že dosáhla stupně PLATINUM partnerství, pouze svědčí o obrovské síle a know-how, které AEC pro prodej řešení Kaspersky využívá. Jsem rád, že mohu toto nejvyšší ocenění předat a pevně věřím, že jej budu moci předávat i v příštích letech“, říká Bohdan Vrabec, Kaspersky Distribution Manager. 
  

O společnosti AEC

Společnost AEC patří již od svého založení v roce 1991 k nejvýz­namnějším domácím poskytovatelům softwaru a služeb pro bezpečnost dat a antivirovou ochranu. V řadách zaměstnanců AEC na pobočkách v Brně, Praze a Bratislavě pů­sobí několik desítek zkušených IT profesionálů, kteří jsou vždy připraveni pomoci zákazníkům překonávat bezpečnostní úskalí, se kterými se ve světě informačních technologií setkávají stále častěji. AEC nabízí bezpečnostní software předních světových společností – AVG, Eset, F-Secure, Kaspersky, McAfee, Norman, MS Forefront, Symantec, TrendMicro, TrustPort. V široké nabídce služeb informační bezpečnosti AEC lze nalézt bezpečnostní analýzy, penetrační testy, řízení kontinuity činností, implementaci bezpečnosti, procesy související s bezpečnostní dokumentací a další specializované služby. Od roku 2008 je společnost AEC členem Cleverlance Group. Stala se tak součástí významné české skupiny dodavatelů IT konzultačních služeb a komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný sektor. Pro více informací o společnosti AEC navštivte www.aec.cz.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).