Hlavní navigace

Pracovní portál Agentka.cz spouští novou verzi svých stránek

[Tisková zpráva] Agentka již přes 3 měsíce pomáhá lidem najít práci. Kladná odezva potvrzuje, že v jednoduchosti je síla. Lidé totiž nehledají lepší práci, jak obvykle pracovní portály inzerují, ale vhodnou práci, pokud možno v místě bydliště.

Sdílet

„I přes dosavadní spokojenost uživatelů náš portál v únoru podstoupil facelift,” uvedl Petr Král, ředitel portálu Agentka.cz. „Nabízené služby posunujeme zase o kus dál.“

Došlo k celkovému zpřehlednění jednotlivých stránek a přibyly užitečné nástroje pro snažší výběr nabídek práce. U řady měst tak nyní nalezneme odkazy na nabídky v jednotlivých profesích, včetně aktuálního počtu nabídek. Nově je možno nabídky filtrovat podle typu úvazku. Díky zobrazenému datumu vytvoření si lidé mohou udělat představu o stáří určité nabídky práce a tedy i šancích toto místo získat.

Na Agentce lze také nově najít praktické informace, které pomohou s hledáním nového zaměstnání. Jedná se o přehled úřadů práce a personálních agentur v jednotlivých městech v ČR, včetně adres, kontaktů a otevíracích dob. Lidé, kteří hledají práci, tak snadno zjistí, na koho se v případě potřeby lze obracet.

O Agentce
Agentka pomáhá lidem najít práci. Na internetové stránce www.agentka.cz lze zdarma získat přehled o konkrétních možnostech uplatnění v místě svého bydliště. Zaměstnavatelé, kteří informují úřad práce o svých volných pracovních pozicích, mají nabídky uvedeny na Agentce automaticky. Ostatní mohou své nabídky zdarma zadávat přímo na stránkách Agentky.