Hlavní navigace

Agilisys působí do budoucna jako firma Infor Global Solutions

[Tisková zpráva]

Sdílet

Agilisys působí do budoucna jako firma Infor Global Solutions * Jednotné vystupování podniku podtrhuje globalizaci

Mnichov (Německo), 6. září 2004 – Agilisys, přední světový poskytovatel softwarových řešení pro vybraná odvětví výrobního průmyslu a velkoobchodu, dnes oznamuje sjednocení firem do Infor Global Solutions. Změna názvu vstupuje v platnost k 6. září 2004.

„Cílem změny názvu je podpořit náš široký mezinárodní růst silnou globální značkou,“ uvádí Jim Schaper, ředitel a výkonný ředitel Infor Global Solutions. „Za posledních 24 měsíců se nám podařilo značně zvýšit obrat a úspěšně uzavřít četné akvizice, které podle našeho přesvědčení posílily naše postavení na trzích, které oslovujeme. Náš nový název reprezentuje náš cíl, tedy řešení zásadních požadavků vybraných odvětví.“

Infor je přední světový poskytovatel softwarových řešení pro vybraná odvětví výrobního průmyslu a velkoobchodu. Podnik nabízí softwarová řešení, jimiž lze pokrýt speciální požadavky podniků z oblastí automobilového, chemického a farmaceutického průmyslu, průmyslu spotřebního zboží, diskrétní výroby, průmyslu potravin a nápojů a velkoobchodu. Infor má 27 poboček s více než 1.600 zaměstnanci a k jeho zákazníkům patří podniky z 31 zemí.

„I nadále se budeme soustřeďovat na řešení, která splňují zvláštní požadavky vybraných vertikálních trhů. A naši zákazníci mohou počítat se stejnou měrou našich služeb a nasazení jako dosud,“ dodává Ken Walters, prezident a výkonný předseda Infor Global Solutions."

„Naše strategie je zaměřena na ustavičný globální růst. Nový název má podpořit nepřetržitou expanzi a v žádném případě jej nelze považovat za známku změněné podnikové strategie.“

Ke sjednocení vystupování podniku vytvořil Infor celosvětově novou webovou stránku s adresou http://www.in­for.com a celopodnikově zavedl novou identitu společnosti.

O Infor Global Solutions:

Infor Global Solutions je celosvětovým poskytovatelem softwarových řešení pro vybraná odvětví výrobního průmyslu a obchodu. Díky své specializaci na vertikální trhy jsme schopni dodávat aplikace, které řeší zvláštní problémy a úkoly specifické pro daná odvětví. Výsledek se projevuje v prokazatelné návratnosti investic a zvýšené konkurenceschop­nosti u zákazníků. Infor nabízí řešení přesahující jednotlivé podniky v segmentech plánování zásobovacích řetězců, managementu vztahů, managementu požadavků, ERP, velkoobchodní logistiky a obchodních informací. Softwarová řešení Inforu úspěšně používá celá řada největších a nejuznávanějších světových podniků jako Denso, TRW, Coca-Cola Enterprises, PEZ International, Grohe, Cargill, Heinz, Heineken, xpdex, Godiva, Valvoline, 3M Unitek, GlaxoSmithKline a Bristol Myers Squibb.

Tiskový kontakt:

Tanja Hossfeld
Infor Global Solutions
+49 89 800611–15
tanja.hossfel­d@infor.com

Victoria Rauh
Trimedia München GmbH
+49 89 76 77 35–0
Victoria.Rauh@muc­.trimedia.de

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).