Hlavní navigace

AirLive AirCam POE-200HD špičková 1.3 megapixelová CMOS síťová kamera za skvělou cenu

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan – AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje AirCam POE-200HD jednu z nejnovějších IP kamer rodiny AirLive.

Sdílet

AirLive AirCam POE-200HD je high-tech 1.3 megapixelová CMOS síťová kamera určená pro profesionální vnitřní použití a bezpečnostní aplikace. Rozlišení 1280×1024 nabízí vynikající kvalitu obrazu oproti standardnímu video rozlišení bezpečnostních kamer. Možnost sledovat video z AirLive IP kamer na místní síti, internetu nebo mobilu je výborný bendit. Vysoké rozlišení, krystalicky čistý obraz posunují AirCam POE-200HD vysoko nad konkurenci své cenové hladiny. PoE – napájení elektrickou energií po síťovém kabelu snižuje cenu a dobu instalace na minimum.

Tento model je jeden z prvních na trhu, který je vybaven kodekem H.264. Tato metoda komprimace obrazu a zvuku je jednou z nejpokročilej­ších. H.264 snižuje vytížení sítě a datových úložišť o více než 80% oproti Motion JPEG kompresi a o více než 50% oproti MPEG-4 Part 2 standardu. Díky tomu uživatelé šetří peníze a získávají lepší obraz.

Software AirLive CamPro Express umožňuje uživatelům sledovat až 32 IP kamer, přehrávat záznamy a mnoho dalšího.

Pro více informací o tomto modelu, prosím navštivte : http://www.air­livecam.eu/ip_ka­mera_AirLive_A­irCam_PoE-200HD.php

Doporučená cena je 5 555Kč.

AirLive: AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).