Hlavní navigace

Revoluční dvourádiový bezdrátový přístupový bod AirLive G.DUO šetří nejen náklady, ale i životní prostředí

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan – AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, oznamuje, že na český trh brzy přijde nový revoluční produkt AirLive G.DUO vybavený 2-ma nezávislými rádii, bezpečnostními funkcemi, jednoduchým a propracovaným ovládáním, a spoustou dalších funkcí.

Sdílet

Jednou z největších výhod je úspora. Dříve poskytovatelé internetu potřebovali 2 přístupové body, jeden pro příjem signálu a druhý pro poskytování bezdrátového signálu a internetu. Instalace je dražší, delší a složitější. AirLive nyní nabízí zařízení, které ušetří poskytovatelům internetu čas i peníze. Mimo jiné také šetří životní prostředí menší spotřebou materiálu na výrobu, obalový materiál a elektrickou energii.

AirLive G.DUO je vybaveno spoustou bezdrátových módů, díky kterým je vhodný pro většinu potřeb poskytovatelů internetu. Napájení zařízení je klasickým adaptérem nebo PoE – přívod elektrické energie po ethernet kabelu. Bezpečnostní funkce, 4× LAN port a další dělají z AirLive G.DUO vynikající zařízení, které se hodí všude, kde je potřeba kvalitní bezdrátový signál.

Pro více informací o tomto modelu, prosím navštivte : http://cz.air­live.com/produc­t/product3.jsp?pdid=PD­1256259285448

Doporučená koncová cena bude 89USD.

AirLive :
AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com