Hlavní navigace

AirLive IP kamery přenesou Vaše oči na Internet

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan – AirLive, jedna z pokročilých světových značek v networkingu a komunikačním vybavení, představuje poslední přírůstek do rodiny IP kamer, AirLive IR Wireless-G Multi-Profile IP kameru (WL-2000CAM) a AirLive Wireless-G Dual Stream IP kameru (WL-1200CAM).

Sdílet

Nejnovější AirLive IP kamery přináší vysokou kvalitu, frame rate (až 640×480, 30 sn./sec.), MPEG-4 nebo Motion JPEG kompresi a další. K připojení do sítě můžete použít jak LAN port (10/100Ethernet), tak i bezdrátové připojení 802.11g. Díky provedení a bezdrátovému připojení, můžete AirLive WL-2000CAM a WL-1200CAM připevnit na stůl nebo zeď.

„Stačí jednou připojit a AirLive IP kamery přenesou Vaše oči na Internet, čímž umožní sledovat Váš domov nebo kancelář z jakéhokoliv místa na světě, kde je Internet.“ řekla Líba Krejlzíková, marketing managerka AirLive.

Díky podpoře RSTP pro mobilní telefony, uživatelé mohou kdekoliv sledovat záběry z kamer v reálném čase na svých 3G a 2.5G mobilních telefonech.

AirLive WL-2000CAM a WL-1200CAM nyní poskytují obousměrný přenos zvuku, což umožňuje například hlasovou komunikaci v reálném čase mezi kamerou a počítačem, neboli ideální řešení pro bezpečnostní kamery.

AirLive WL-2000CAM nabízí vysoký výkon v podmínkách se slabým osvětlením. Díky zabudovaným auto-sensor LED diodám disponuje automatickým nočním modem, a proto AirLive WL-2000CAM poskytuje excelentní kvalitu snímků v každém prostředí. Kromě toho, umožňuje nastavit uživatelské menu do češtiny pro snadnější ovládání. Změna jazyku je okamžitá a nevyžaduje reinstalaci nebo změnu firmware, což šetří čas nastavení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).