Hlavní navigace

AirLive na Facebooku - připojte se k naší AirLive rodině!

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan – AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje svůj vstup na sociální sítě. Jsme zde:

Sdílet

  • www.facebook.com/a­irlive
  • http://twitter­.com/airlivecon­nects
  • http://www.you­tube.com/airli­vemedia

AirLive zde prezentuje nové informace o produktech, informační videa, videonávody, aplikace a v blízké budoucnosti i soutěže pro naše fanoušky.

“Podpora pro naše zákazníky byla vždy klíčová část obchodní strategie AirLive. Nově zavedený obsah na sociální sítě přinese našim partnerům nové informační kanály a další možnosti. Ruku v ruce s vývojem světového trhu, AirLive vylepšuje svoje služby, produkty a informační kanály.” Řekla Beesha Lin, obchodní a marketingová ředitelka OvisLink Corp. Taiwan.

Sociální sítě jsou čím dál více populární na celém světě a AirLive je jedna z prvních networking společností, která takto aktivně komunikuje se svými zákazníky a fanoušky. Všechny odkazy jsou dostupné na www.airlive.com ve spodní části. Nyní nás můžete kontaktovat kdykoliv a kdekoliv.

Neváhejte a kontaktujte nás kdykoliv budete chtít.

AirLive: AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).