Hlavní navigace

AirLive NAS-235 přináší terabajty diskového místa do vaší domácí sít

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan: AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje AirLive NAS-235 pro 2disky, který umožňuje uživatelům zálohovat a sdílet jejich data rychleji a jednodušeji.

Sdílet

AirLive NAS-235 je vybaven procesorem, pamětí a podporuje sdílení a ukládání dat, včetně audio streamingu z iTunes, video streamingu a vestavěným BitTorent, FTP and HTTP stahováním. S adaptérem AirLive WN-200USB, které je 150Mbps USB adaptérem, se AirLive NAS-235 stane bezdrátovým serverem pro až dva 3.5” SATA HDD.

AirLive NAS-235 obsahuje 2-úrovňovou funkci sdílení souborů, která umožňuje uživateli definovat privátní soubory a soubory, které lze sdílet s ostatními uživateli. S podporou RAID 0 1 zrcadlící funkce si tento server optimalizuje kapacitu využití disků a předchází ztrátam dat způsobených hard diskem.

Jak již bylo zmíněno je zde vestavěný BitTorrent stahovat, který umožní uživateli stahování legálního obsahu internet bez zapnutého počítače.

AirLive NAS-235 je dodáván s inteligentním software, který umožňuje nastavení mnoha parametrů jako automatické vypnutí, restart nebo automatické zálohování dat.

Více informací o tomto produktu: http://cz.air­live.com/produc­t/product3.jsp?pdid=PD­1285051355265

AirLive: AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com