Hlavní navigace

AirLive představil nejnovější produkt pro bezdrátové internetové poskytovatele - model X. USB.

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan: AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek v oblasti networkingu a komunikačního zařízení, vydala svou nejnovější inovaci pro poskytovatele bezdrátových služeb Internetu, model X.USB. Vybaven dvoupásmovou technologií, AirLive X.USB podporuje 802.11 a / b / g / n Wi-Fi síť. Je schopný pracovat s 2.4GHz nebo 5GHz bezdrátovým signálem. Máte-li venkovní bezdrátovou síť, X.USB umožňuje počítači připojit se přímo k venkovní CPE stanici.

Sdílet

X. USB je nejmenší vysoce kompatibilní  bezdrátový při­jímač / klient na světě.  Přestože se jedná o maličké přenosné zařízení, AirLive X. USB je spolehlivý WiFi dongle pro vnitřní i venkovní použití. Díky bezdrátové technologii typu N je AirLive X.USB schopen rychlého přenosu dat, pokud uživatel vyžaduje rychlé prohlížení internetu a stahování souborů. X.USB umožňuje připojit dvě antény na své R-SMA konektory, aby se zvýšil citlivost signálu a omezil výpadky připojení, nebo interference v oblasti.  
X.USB podporuje nejoblíbenější operační systémy jako jsou Windows 7, MAC OS X a Linux, čímž poskytuje pohodlí pro uživatele při instalaci. Ti mohou snadno Airlive X.USB připojit plug & play bez další konfigurace. 

Pro více informací o tomto produktu navštivte:  
http://www.air­live.com/produc­t/product3.jsp?pdid=PD­1282302744594

 
  O AirLive  

AirLive (www.airlive.com), poskytuje bezdrátové, IP, Security, širokopásmové komunikační systémy a pokročilé inovace pro domácí připojení, SOHO a SMB. „Simple yet powerful networking“ je filozofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako důvěryhodní a spolehliví přátelé pro Vás nebo Vaši organizaci. AirLive je ve Vašem životě! 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).