Hlavní navigace

AirLive představuje nový firmware pro dual radio Access Point WLA-9000AP

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan – AirLive od Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje nový firmware “E18” pro WLA-9000AP, který umožní plný výkon Hi-Power, Dual Radio a Dual Band Access Pointů.

Sdílet

Poslední firmware E18 poskytne AirLive WLA-9000AP 14 různých pracovních režimů – o 10 více než předchozí firmware. S novými pracovními módy jako je Separate Bridge, Gateway + WDS, WISP + AP, AP + Gateway, se AirLive WLA-9000AP hodí do jakéhokoliv místa v topologii sítě. A nezáleží na tom, jak komplexní komunikační síť je.

S firmwarem E18, AirLive také představuje WLA-9000AP – Wireless Duplex Mode. Použitím Wireless Duplex Modu, AirLive WLA-9000AP zkombinuje 2 radia do jedné high-speed linky, která bude schopna přenášet data reálnou rychlostí až 60Mbps. To je 3× rychlejší než normální 802.11a/g linka. Toto je perfektní pro bezdrátové páteřní spoje.

Další pokročilé funkce : Multiple SSID pro vytvoření různých bezdrátových sítí, QoS pro určování priorit packetů, WPA2, WEP a WPA funkce pro bezpečné spojení, funkce Client Isolation a 3 programovatelné LAN porty jsou přístupné pro multi-mode AP/Gateway konfigurace a mnoho dalších.

AirLive WLA-9000AP E18 firmware je nyní dostupný pro stažení. Pro více informací o tomto produktu, prosím navštivte http://www.air­live.com/produc­ts/WLA-9000AP/wla_90­00ap.shtml.