Hlavní navigace

AirLive představuje plány pro Gigabitové switche

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan – AirLive od společnosti OvisLink Corp, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje plány zaměřené na vývoj gigabitových switchů, které sledují narůstající poptávku po AirLive Gigabitových produktech.

Doba čtení: 2 minuty

Zaměření se na další vývoj gigabitových switchů je jedna ze strategií, kterou AirLive potvrzuje svoje závazky dodávat na trh nejmodernější technologie, které jsou k dispozici.

„S roustoucí velikostí počítačových souborů a zvyšujícím se počtem počítačů vybavených gigabovými porty, roste i poptávka po gigabitových switchích.” Řekla Liba Krejzlíková, AirLive Marketing Manažerka. “Od data, kdy jsme úspěšně představili 13 různých modelů gigabitových switchů, trvale roste poptávka. Neustále se díváme dopředu a nyní (na konci roku) představujeme 3 další modely pro domácnosti a firemní segment se spoustou variant.”

AirLive nabízí široké spektrum gigabitových switchů. Pro enterprise segment bude populární AirLive SNMP-GSH2402, vybavený 24×1000Base-T porty + 2 MiniGBIC sloty pro veškeré potřeby připojení. IP Stacking (stohování) umožňuje centrální management více switchů, Tag VLAN vytváří více virtuálních sítí, bandwidth control umožňuje priority packetů a SNMP a web management usnadňuje vzdálenou administraci. Pro koncové uživatele, je AirLive Live-800G vynikající volbou – je vybaven 8-mi giga porty, které poskytují 10× vyšší rychlost než obyčejné switche.

Dohromady s vynikající cenou, AirLive switche jsou výbornou volbou pro všechny segmenty trhu.

V blízké budoucnosti se gigabitové switche stanou standardem a AirLive, jako jedna z prvních společností, přináší tento nový standard již dnes. Tyto zprávy jsou nejlepší pro firmy, kanceláře a domácnosti, protože to pro ně znamená bohatý výběr podle aktuálních a budoucích potřeb.

Pro více informací o AirLive Gigabitových Switchích, prosím navštivte http://www.air­live.com/produc­t/product2.jsp?pcid=PC­1204252427609

AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com.