Hlavní navigace

AirLive představuje WL-1600GL bezdrátový router s otevřeným zdrojovým kódem softwaru

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan – AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, realizuje svůj záměr vstoupit na trh s open source produkty a představuje poslední Access Point AirLive WL-1600GL bezdrátový router s otevřeným zdrojovým kódem softwaru.

Sdílet

I když na trhu jsou již různé produkty tohoto typu, AirLive WL-1600GL je koncipován, aby svými parametry a kvalitou stál nad ostatními produkty. Vyšší rychlost, větší paměť (4MB Flash a 16MB DRAM) a mnoho dalšího zajišťuje vysokou kvalitu a přenosové rychlosti. AirLive WL-1600GL je plně kompatibilní se standardními 802.11 b/g routery, nebo může pracovat v Hi-Speed módu a přenosová rychlost se zvýší na 125Mbps.

AirLive WL-1600GL byl designován s prioritou síťové bezpečnosti. Díky kompletní bezpečnostní výbavě jako Firewall, Parental Controll, šifrovacími standardy a dalšími vlastnostmi je tento router v současné době jeden z nejbezpečnějších.

Pro pokročilé uživatele – AirLive WL-1600GL je Linux kompatibilní open source bezdrátový G plus router.

„V dnešní době se síťová zařízení stávají chytřejší a chytřejší. Pryč jsou dny, kdy stačil jen obyčejný router. Rozumíme tomu, co zákazníci potřebují a tento produkt jim poskytne maximální možnost přizpůsobení firmwaru.“ Řekla Líba Krejzlíková, Marketing Managerka AirLive.

AirLive WL-1600GL je samozřejmě vybaven Emergency Code Firmware Recovery systémem, který umožňuje zařízení obnovit firmware při jeho poškození nebo pádu.

Pro více informací o tomto produktu, prosím navštivte WL-1600GL – http://airlive­.com/product/pro­duct3.jsp?pdid=PD­1229020650162

Cena pro koncové uživatele bude doporučená kolem 1300Kč.

AirLive: AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com