Hlavní navigace

AirLive RS-2500 nejnovější VPN bezpečnostní brána s vynikajícími funkcemi a rychlým návratem investic

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan – AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje VPN bezpečnostní bránu – AirLive RS-2500.

Sdílet

AirLive RS-2500 je zdokonalený nástupce AirLive oblíbené bezpečnostní brány RS-2000. Vylepšení se dočkal jak hardware, tak i software. Díky tomu se ještě vylepšil poměr cena/výkon a doba návratnosti investic se zkrátila.

AirLive RS-2500 přichází se širokou škálou hardwarových vylepšení. Začněmež s procesorem – RS-2500 je vybavena novým CPU s výkonem o 33% vyšším než jeho předchůdce. Paměť se dvojnásobně zvětšila na 128 MB RAM. Díky tomu je RS-2500 rychlejší v administraci datových toků.

Dalším podstatným vylepšením je druhý WAN port. Díky jemu můžete využít daleko rychlejšího připojení k internetu s funkcí vyrovnávání zátěže. Software se dočkal též vylepšení.

Nová je funkce Web VPN (nebo SSL VPN). Díky funkci Web VPN, můžete vytvořit bezpečné spojení VPN daleko rychleji a snadněji jen s webovým prohlížečem.

Další nová funkce je VPN failover – díky ní si můžete být jistí, že veškeré chyby spojení jsou vyřešeny dříve, než si jich všimnete.

Vylepšeních se dočkaly DMZ port configuration, application blocking, … .

Pro více informací o tomto produktu, prosím navštivte http://cz.air­live.com/produc­t/product3.jsp?pdid=PD­1242614497295.

Cena je stanovena na 7200Kč bez DPH.

AirLive:
AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).