Hlavní navigace

AirLive WN-200 série – nová, rychlá a stylová

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan – AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje poslední přírůstek do rodiny bezdrátových 11n routerů AirLilve WN-200R. Tento model je vybaven draft n technologií 1 vysílače a 1 přijímače a maximální rychlost je 150Mbps. V porovnání s starší technologií 802.11g, nabízí vyšší rychlost a kvalitnější signál za vynikající cenu.

Sdílet

AirLive WN-200R je stylový router se 4-mi LAN porty, poskytující vysoké rychlosti drátového připojení. Díky své eleganci se hodí do většiny domácností a interiérů. S dodávanou anténou je schopen pokrýt domácnost větší než 80m2 a díky R-SMA konektoru můžete připojit výkonnější anténu a pokrýt daleko větší prostor. Společně s WN-200USB adaptérem poskytují kompletní řešení za „pár korun“.

WN-200 série poskytuje pokročilou bezpečnost pro Vaše bezdrátové spoje. AirLiveGuard je revoluční bezdrátový bezpečnostní systém, který v sobě implementuje bezpečnostní prvky jako Wi-Fi Protected Setup, SSID Shield a WPA2 šifrování. Díky uživatelsky příjemnému rozhraní je nastavení vynikající bezpečnosti rychlé a jednoduché.

Pro více informací navštivte : http://cz.air­live.com/produc­t/product3.jsp?pdid=PD­1238726600496

Doporučená koncová cena pro WN-200R 999,– a pro WN-200USB 729,– Kč.

AirLive: AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).