Hlavní navigace

AirLive WN-300R – kompaktní a výkonný 11n router za skvělou cenu

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan – AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, přináší AirLive WN-300R – kompaktní a výkonný 11n router.

Sdílet

AirLive WN-300R je bezdrátový router založený na 802.11n standardu s maximální přenosovou rychlostí 300Mbps, router je také vybaven 4mi LAN porty pro připojení drátové sítě. AirLive WN-300 family je designovaná pro poskytovaní maximální rychlosti a široké pokrytí bezdrátovým signálem a to nejen díky standardu 802.11, ale i technologiím jako MIMO, Turbo-G a XR Technologies.

Pro lepší možnost zvyšování výkonu a dosahu jsou obě antény připojeny standardním anténím konektorem. Toto plug and play zažízení je velmi jednoduché na používání a vyhovuje jak do domácího, tak i kancelářského prostředí. Jestli potřebujete vysokou rychlost, bezpečnost a skvělou cenu, AirLive EN-300R je to pravé zařízení pro Vás. Díky modrému LED panelu i výborně padne k Vašemu interiéru.

WN-300R byl vytvořen pro vynikající bezpečnost : WPS tlačítko, multiple SSID, SSID Isolation, Port Triggering a SPI Firewall. QoS a Bandwidth Manager umožňují jednoduše kontrolovat efektivitu. Tento router není jen jednoúčelové zařízení, ale jeho firmware obsahuje spoustu možností nastavení jako AP mód, Bridge mód (point to point a point to multipoint), Repeater mód (WDS a Universal). Díky tomu WN-300R skvěle padno do všech síťových prostředí.

Výrobce doporučuje koncovou cenu WN-300/301R 1500Kč bez DPH.

Pro více informací prosím navštivte http://www.air­live.com/produc­t/product3.jsp?pdid=PD­1233630156738

AirLive: AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).