Hlavní navigace

AirMax5 – AirLive nejnovější 5GHz venkovní stanice (CPE)

[Tisková zpráva] Taipei, Taiwan – AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, přináší další generaci venkovních CPE - AirMax5 - 5GHz 108Mbps bezdrátový venkovní CPE.

Sdílet

AirMax5 je poslední novinkou z vynikající řady venkovních CPE produktů. Jádro pro maximální výkon tvoří 23dBm 802.11a 108Mbps rádio, které pracuje jak v Turbo A, tak i Super A módu. Společně s integrovanou panelovou 14 dBi anténou a vysoce efektivním firmwarem, AirMax5 snadno přenáší data na vzdálenosti 3 km a více. AirMax 5 je CPE, které přináší vysoký výkon za vynikající cenu.

Díky inteligentním obvodům na základní desce, AirMax5 poskytuje maximální výkon i v rušeném prostředí. Špičkové komponenty jsou zárukou vysokého standardu, který je u AirLive všudypřítomný.

Další plus body přináší pro AirMax5 jeho firmware. AirMax5 OS je založen na Atheros Original driverech a společne s přidanými funkcemi poskytuje maximální spolehlivost ve všech náročných pracovních módech.

Další vlastností je voděodolný kryt, kvalitní uchycení, pomocník pro zarovnání antény (LED) a napájení pomocí PoE na vzdálenost až 100 metrů.

Výrobcem doporučená cena je 2290 vč. DPH.