Hlavní navigace

Aitcom uzavřel loňský rok s obratem 85 milionů a otevírá pobočku v Praze

[Tisková zpráva] Praha 22. února 2010 – Společnost Aitcom, dodavatel komplexních IT služeb a systémů, oznámila finanční výsledky za rok 2009. Obrat společnosti dosáhl 85 miliónů korun. Společnost tak pokračuje v rychlém růstu, kdy od svého založení v roce 2005 roste v průměru o desítky procent ročně. Společnost také v letošním roce otevřela pobočku v Praze, která je již třetí v České republice, po Pardubicích a Mladé Boleslavi. Pobočku povede Ing. Jaroslav Holeček, který předtím působil v manažerských pozicích ve společnostech Lucent Technologies a Alcatel-Lucent. Ing. Holeček byl současně jmenován obchodním ředitelem společnosti Aitcom.

Sdílet

„Vzhledem k tomu, že našimi zákazníky jsou významné organizace s celorepublikovou působností, bylo otevření pobočky v Praze logickým krokem.Od rozšíření naší činnosti v Praze si také slibujeme posílení pozice v této lokalitě a nové obchodní příležitosti,“ uvádí Pavel Čermák, ředitel společnosti Aitcom.

Aitcom svým zákazníkům nabízí ucelený Koncept správy ICT infrastruktury, který zahrnuje celý proces správy firemního ICT, od auditu a poradenství, přes nasazení řešení a realizaci opatření, až po údržbu. Společnost se orientuje především na technologie firem HP, IBM, Dell, Lenovo a Microsoft. Mezi hlavní oblasti činnosti Aitcom patří komplexní dodávky ICT včetně doprovodných služeb i servisu a implementační projekty v oblasti podnikových systémů. Mezi zákazníky Aitcom patří společnosti Škoda Auto, Foxconn CZ, RWE, Saint-Gobain Vertex a další.

Aitcom
Společnost Aitcom je poskytovatelem profesionálních služeb v oblasti informačních technologií a systémů. Společnost se zaměřuje především na plošné poskytování služeb pro střední a velké organizace, včetně organizací s celorepublikovou působností. Aitcom organizacím nabízí svůj Koncept správy ICT infrastruktury, který pokrývá většinu jejich potřeb z hlediska nasazení a správy informačních a komunikačních technologií. Společnost byla založena v roce 2005 v Pardubicích. Více informací naleznete na www.aitcom.cz .