Hlavní navigace

Akce AT Computers: kdo koupí iiyamu, získá slevu na angličtinu

[Tisková zpráva] Ostrava, 7. 11. 2010 – Společnost AT Computers představila jedinečnou motivační akci pro všechny zákazníky, kteří nejpozději do konce roku koupí kterýkoli ze špičkových japonských LCD monitorů iiyama. K nákupu iiyama získají automaticky také 30% slevu na nákup ročního kurzu angličtiny ON-LINE.

Sdílet

Akce s podtitulem „Japonština je složitá, naučte se s iiyamou super anglicky“ nabízí mimořádnou možnost, jak získat kromě kvalitních monitorů také velkou slevu na zajímavý vánoční dárek pro sebe nebo pro své klienty. 

Angličtina ON-LINE je moderní a velmi populární způsob, jak zdokonalit svou znalost nejpoužívanějšího jazyka na světě. Po registraci získávají klienti automaticky přístup k bohaté databázi testů (slovní zásoba, gramatika, poslech, čtení, psaní), výukovým programům, slovníkům a mnoho dalším užitečným informacím. 

Mimořádná  motivační akce platí u AT Computers pouze do konce roku. Zboží musí být pro uplatnění slevy vystaveno na jedné  faktuře. Slevu je možné uplatnit u svého obchodníka AT Computers.